"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 10. s. 10. FINAŁ! Rafał Szatan jako Michael Bolton. To występ na miarę zwycięstwa? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Rafał Szatan w finale "Twoja twarz brzmi znajomo" zaprezentował się jako Michael Bolton! Czy ten występ przyniesnie mu zwycięstwo jubileuszowej edycji?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 10. FINAŁ w sobotę, 16.11.2018 o godz. 22:15 w Polsacie! - sprawdź program tv

To już finał "Twoja twarz brzmi znajomo"! O sto tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny powalczą: Adriana Kalska, Marek Molak, Rafał Szatan i Mateusz Ziółko. W ostatnim odcinku to uczestnicy wybierają postacie, w które chcą się wcielić. W kogo zdecydował się przeistoczyć Rafał Szatan?

TOP15 najczęściej oglądanych metomorfoz uczestników!Zobacz więcej

Finałowym wyborem Szatana jest Michael Bolton. Jeśli chodzi o charakteryzację, Rafał do złudzenia przypomina oryginał. A jak śpiewa? Czy to będzie zwycięskie wykonanie? Zobaczcie fragment programu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa 123 (gość)

    Mateusz Ziolko przewspanialy artysta tak pięknie odtworzyl Zbigniewa Wodeckiego i głos identyczny i postać. Wspaniały wykon,aż się poplakalam jak widziałem ten występ jakby to był nasz ukochany Zbigniew Wodecki ,który za szybko odszedł. Pamiętajmy o nim zawsze.A pan Mateusz to naprawdę wielki talent.

    18.11.2018 09:43
  • ciekawe czy faktycznie przejdzie płynnie od ttbz do tzg (gość)

    Jeśli tak to super. Widziałabym go w parze z Pauliną Biernat. Pora żeby Paula dostała w tym programie wreszcie ucznia z dużym potencjałem i jeśli chodzi o sympatię widzów i talent taneczny, który wydaje się, że w nim drzemie. W końcu jest aktorem musicalowym, a poczucie rytmu widać w nim też rzecz jasna w ttbz. Paulina zasługuje na to żeby wreszcie być w tzg wysoko i zdobywać najwyższe noty, a wydaje się, że w parze z Rafałem może jej to się udać. Najwyższa pora żeby dołączyła do grona tancerzy zdobywających w tzg max.40 punktowe noty. Mistrzami pod tym względem (zajmującymi całe podium w tej kategorii) są: Rafał Maserak mający 47 max. not, Jan Kliment ma ich 40, a Stefano Terrazzino 37. Pozostali tancerze i tancerki są w tym rankingu daleko w tyle za nimi. Trzeba jednak zaznaczyć, że na 21 dotychczasowych edycji Rafał Maserak był w 19, Jan Kliment w 12, a Stefano Terrazzino w 10. Tym samym to Stefano Terrazzino jest najlepszy pod tym względem. Ma najlepszą średnią jeśli chodzi o liczbę uzyskanych max. not w stosunku do liczby sezonów programu, w których brał udział. Był z nich trzech w nim najrzadziej, a okazuje się najskuteczniejszym nauczycielem.

    16.11.2018 15:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×