"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 10. s. 11. Piotr Polk w jury i Kazimierz Mazur kobietą w Akademii Pana Kleksa!

Kazik Mazur po raz trzeci kobietą! Pojawi się jako Zdzisława Sośnicka w bajkowej scenerii Akademii Pana Kleksa! Na dodatek dojdzie do zmiany w jury "Twoja twarz brzmi znajomo"!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. odcinek 10. w sobotę, 4.05.2019 o godz. 22:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

To nie pierwsza przemiana Kazika Mazura w kobietę w "Twoja twarz brzmi znajomo". Był już eteryczną Haliną Frąckowiak i pełną energii Karin Stanek. W najbliższym filmowym odcinku wcieli się w Zdzisławę Sośnicką i zaśpiewa piosenkę "Pożegnanie z bajką". Charakteryzacja Kazika jest znakomita a od scenografii nie można oderwać oczu!

Antek Smykiewicz zaskakuje jako Ed Sheeran! Jak mu wyszło "I See Fire"?Zobacz więcej

Ale to nie koniec niespodzianek, w sobotę za jurorskim stołem zobaczymy Piotra Polka. Zastąpi Małgorzatę Walewską, która nagrywała pieśni M. Karłowicza z orkiestrą Filharmonii Szczecińskiej. Jak sprawdzi się jako juror?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • RYSZARD RYNKOWSKI WYSTAPI TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO JURY DWE (gość)

  PAWEL DELAG

  15.05.2019 16:46
 • Antek (gość)

  Racja precz z Kuszewskim

  04.05.2019 22:31
 • Kanadyjka (gość)

  Weźcie tego Kuszewskiego bo psuje cały program wielki znawca.Od momentu jak on został jurorem przestałam oglądać znawca od siedmiu boleści

  04.05.2019 22:28
 • Ja (gość)

  Piotr Polk! Bardzo sympatyczny aktor! I pięknie śpiewa! Może zastąpi na stałe Kuszewskiego któremu wiecznie czegoś "zabrakło"!

  02.05.2019 20:36
 • :) (gość)

  Dotąd w jury w zastępstwie za Małgorzatę Walewską zasiadali byli uczestnicy programu. Byli to: Joanna Liszowska (finalistka 2 edycji) i Stefano Terrazzino (zwycięzca 3 edycji). Teraz będzie to Pan Piotr Polk. Może zaowocuje to jego udziałem w kolejnym sezonie i będzie on przyszłym uczestnikiem, uczestnikiem TTBZ 12. Byłoby super i myślę, że ucieszyłoby to wielu fanów programu.

  02.05.2019 19:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×