"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 10. s. 12. Czy Jeremi Sikorski zawładnie sceną jak Kamil Bednarek?

W 10. odcinku 12. sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo" Jeremi Sikorski wcieli się w Kamila Bednarka. Czy zawładnie sceną jak oryginał?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 12. odcinek 10. w sobotę, 9.11.2019 o godz. 22:10 w Polsacie - sprawdź program tv

W najbliższą sobotę Jeremi Sikorski stanie się Kamilem Bednarkiem. Wykona hit „Chwile jak te”!

Ja bardzo lubię Bednarka za jego „flow” i za to, jak on się bawi frazą – mówi Jeremi Maćkowi Dowborowi. – Tak, ale jednocześnie cały czas trzyma się to w tempie – stwierdza Maciek.

Adam Strycharczuk jako Katie Melua z hitem "Nine Million Bicycles"! Stres go pokonał?!Zobacz więcej

Kamil Bednarek to artysta, który posiada bardzo wyjątkowy wokal i sposób śpiewania. – Jeśli chodzi o głos, barwę - jest dużo „kicksów”, czasem chrypa, ale też są momenty, które są bardzo „soft” z dużą ilością powietrza – analizuje Jeremi atrybuty Bednarka. I dodaje: - Ma w sobie ten amerykański luz! – On to ma naturalnie. Ty musisz to wykreować – podkreśla Maciek. – Żeby to wszystko było takie od niechcenia, ale cały czas z takim entuzjazmem i radością, żeby to było prawdziwe, bo to nie może być udawane – podsumowuje Jeremi. Czy Jeremi odda charakter Kamila Bednarka i klimat przeboju „Chwile jak te”? Zobaczcie sami!

Koniecznie trzeba dodać, że ostatni występ Jeremiego Sikorskiego ze szlagierem Ronniego Ferrariego „Ona by tak chciała” natychmiast stał się hitem internetu. W zaledwie pięć dni, wideo opublikowane w serwisie YouTube obejrzano już ponad 1,7 miliona razy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • czyżby wreszcie naprawdę dobra przemiana w Kamila (gość)

    To ma być odcinek tematyczny- radiowy. Fajnie, ale jeszcze ciekawszy mógłby być odcinek pod hasłem "premierowe postaci", "eurowizja" lub "byli i obecni uczestnicy". W tym pierwszym mogliby być np. Ewa Bem, Natalia Kukulska, Mrozu, Tziano Ferro, Daria Zawiałow, In-Grid, Kendji Girac, Marek Piekarczyk. W drugim np. Alexander Rybak, Rusłana, Salvador Sobral, Monika Kuszyńska, Marco Mengoni, Roksana Węgiel, Mahmood, Robin Bengtsson. A w ostatnim (a może wyszłyby i dwa) np. Paulla, Kasia Cerekwicka, Stefano Terrazzino, Kaja Paschalska, Natalia Szroeder, Kasia Popowska, Filip Lato, Ruda; Mateusz Ziółko, Antek Smykiewicz, Staszek Karpiel-Bułecka, Ewelina Lisowska, Łukasz Zagrobelny, Kasia Moś, Paweł Jasionowski, Michał Kwiatkowski. Do przemyślenia dla twórców programu. Byłoby naprawdę ciekawie.

    08.11.2019 13:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×