"Twoja Twarz brzmi znajomo" odcinek 10. s. 13. Natalia Avelon jako Doda. Zaśpiewa wielki przebój zespołu Virgin!

W najbliższym odcinku "Twoja Twarz brzmi znajomo" Natalia Avelon wcieli się w Dodę. Aktorka zaśpiewa wielki przebój zespołu Virgin pt. "Szansa". Jak poradzi sobie w takim repertuarze? Zobacz fragment!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 13. w sobotę, 24.10.2020 o godz. 21:55 w Polsacie - sprawdź program tv

W sobotni wieczór kolejne ciekawe muzyczne wyzwanie czeka delikatną Natalię Avelon. W poprzednim odcinku wylosowała postać jednej z najbardziej kontrowersyjnych i skandalizujących polskich piosenkarek, czyli Dodę. Doda już jako nastolatka zdobyła ogromną popularność. Z zespołem Virgin nagrała łącznie 4 albumy. Z trzeciego z nich pochodzi utwór „Szansa”, który wykonuje teraz Natalia.

Filip Gurłacz jako Mrozu w hicie "Jak nie my to kto". Podobieństwo jest uderzające!Zobacz więcej

Nad czym musiała pracować najbardziej, przygotowując się do występu? > Jestem pewna siebie co do mojego ciała i mojej seksualności, ale nie prowokuję tym, tak jak to Doda robiła kiedyś. Głosowo w końcu mam utwór, który jest w sumie niski – opowiada Natalia Maćkowi Dowborowi.

-Muszę być wulgarna i bezczelna i tego mi trochę brakowało – opisuje Natalia. I zdradza, że by ten efekt osiągnąć… żuła gumę. –Tej bezczelności mi brakuje może w pewnych sytuacjach i fajnie mieć ją teraz na scenie – podsumowuje.

Jak wypada jako Doda? Zobaczcie fragment programu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×