"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 10. s. 9. FINAŁ - Iza Miko rapuje w finale! Oto jej duet z Natalią Krakowiak! [FRAGMENT WYSTĘPU]

Miko rapuje w finałowym odcinku show! Jej duet z Natalią Krakowiak to prawdziwa petarda! Zobacz fragment ich występu z finału "Twoja twarz brzmi znajomo"!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 9. - FINAŁ w sobotę, 19.05.2018 o godz. 22:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W finałowym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" Natalia Krakowiak i Izabella Miko wcielą się w brytyjską piosenkarkę Ritę Orę i australijską raperkę Iggy Azaleę.

Lato, Guzik, Traczyk i Szczepaniak jako ABBA! [FRAGMENT WYSTĘPU]Zobacz więcej

Miko i krakowiak zaśpiewają utwór "Black Widow", który pochodzi z debiutanckiego albumu Azalei, pt. "The New Classic". Teledysk do tej piosenki zanotował w serwisie YouTube już prawie pół miliarda wyświetleń! Trzeba przyznać, że Natalia Krakowiak i Izabella Miko znakomicie wywiązały się ze swoich ról. Doskonale oddały klimat utworu. My mamy dreszcze. Zobaczcie fragment programu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • i szkoda, że występy tylko po polsku lub angielsku... (gość)

    Na uwagę i uznanie zasługuje również fakt, że w finale tylko Krzysztof Szczepaniak postawił sobie wyzwanie w postaci wykreowania postaci kobiecej. Pozostali- dziewczyny grały role damskie, a panowie męskie.

    26.07.2018 14:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×