"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 10. s. 9. FINAŁ - Wygrał Filip Lato jako Robert Plant z Led Zeppelin! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami finał 9. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". O Złotą Twarz rywalizowała czwórka uczestników: Anna Guzik, Jan Traczyk, Filip Lato i Krzysztof Szczepaniak. Kto wygrał? Sprawdź, co wydarzyło się w finale!

Multimedia

Ostatni odcinek 9. edycji show otworzyli finaliści. Wykonali "Waterloo" – wielki przebój Abby. Potem przyszedł czas na decydujące metamorfozy. – Zawsze mi się wydawało, że to nie jest program dla mnie i że ja po prostu takich rzeczy nie potrafię robić – opowiadał przed występem Janek Traczyk. –Jest perfekcjonistą ale w tysiącu procent – mówiła o aktorze trenerka wokalna Agnieszka Hekiert. W finale postanowił wcielić się w Eda Sheerana w piosence "Perfect". Towarzyszyła mu Weronika Bochat. Jego występ zrobił duże wrażenie. Kasia Skrzynecka wstała. – Zauważyłam taką prawidłowość, że za każdym razem, kiedy wychodzisz z windy to mi się usta uśmiechają. Trzymam ten uśmiech do samego końca. Wzbudzasz zaufanie i miłość. (…) Wspaniale sobie poradziłeś z nieporadnością i niepewnością "czy mogę się do niej zbliżyć, czy nie mogę". To było wspaniałe. I będę z wielką radością śledzić twoją karierę. Leć pilocie – komplementowała Janka Małgorzata Walewska.

Lato, Guzik, Traczyk i Szczepaniak jako ABBA! [FRAGMENT WYSTĘPU]Zobacz więcej

Jako drugi zaprezentował się Krzysztof Szczepaniak. - Krzysztof Szczepaniak jest… fantastyczny – opisywał młodego kolegę Michał Bajor. – Ma w sobie pozytywnego wariata – dodał Kris Adamski. Krzysztof wcielił się w Lady Gagę. Zaśpiewał utwór "Applause". - Podobnie jak Lady Gaga jesteś urodzonym showmanem z nieprawdopodobną charyzmą i energią sceniczną. I podobnie jak Lady Gaga potrafisz podnieść show do rangi sztuki. Ale jednocześnie łączysz to z jakimś takim dzikim żarem, który powoduje, że twoje występy porywają. I chce się stać, klaskać, krzyczeć i wołać jeszcze – chwalił Krzysztofa Kacper Kuszewski.

- Dzięki temu programowi, zdecydowanie wróciłam do aktorskiej formy w bardzo krótkim czasie – podsumowała udział w show Anna Guzik. Jej ostatnie wcielenie to postać Beaty Kozidrak i przebój "Co mi Panie dasz". – Masz w sobie coś takiego jak Beata Kozidrak, że zawsze młodość będzie w tobie kipiała. I to jest fenomenalne. (…) Fantastyczny występ, fantastyczna seria! – ocenił pracę Ani Paweł Królikowski.

Jako ostatni na scenie zagościł Filip Lato. - Do tego programu przyszedłem w poszukiwaniu doświadczeń, których nigdzie indziej chyba nie da się przeżyć – mówił. - Nigdy w życiu nie miał zadań aktorskich – opowiadał o nim z kolei Kris Adamski. Filip wcielił się w Roberta Planta z Led Zeppelin. Zaśpiewał balladę "Stairway To Heaven". – Oprócz twojego świetnego wokalu zacząłeś się fantastycznie bawić materią aktorską. I z prawdziwym poświęceniem i z duszą wcielać się w te wszystkie role. A dzisiejszy twój występ jest zwieńczeniem naprawdę fantastycznej pracy twojej aktorskiej. Filip dzięki – Kasia Skrzynecka była pod wrażeniem wykonania Filipa.

Po występach finałowych przyszedł czas na duety. Natalia Krakowiak i Izabella Miko wcieliły się w Ritę Orę i Iggy Azaleę w piosence "Black Widow". – Jak są takie black widows to ja mogę być ofiarą - podsumował ich występ Maciej Dowbor. Obie otrzymały nagrody specjalne. Izabella odebrała z rąk Kacpra Kuszewskiego złotą patelnię. – Chciałbym żebyś potraktowała ją jako złoty medal, który przyznajemy ci, po pierwsze za twoją pełną uśmiechu odwagę, a po drugie za twój cudowny urok osobisty i wdzięk – mówił. Paweł Królikowski wręczył Natalii koronę. – To jest korona dla królowej popu i korona za wykonanie piosenki "Co ty królu złoty". (…) Jesteś mój numerek one – powiedział. Joanna Lazer i Andrzej Młynarczyk przeistoczyli się w Edytę Bartosiewicz i Krzysztofa Krawczyka w utworze "Trudno tak". Ruda od Kasi Skrzyneckiej otrzymała kartę z talii - damę. – Byłaś ewidentnie w naszym programie damą. Niezależnie czy w roli wiotkiej Roxy Heart, czy w roli artystki wielkiego kalibru – Beth Ditto. Będziemy za tobą tęsknić. Niech ci ta karta przynosi szczęście w grach i w miłości. Małgorzata Walewska wręczyła nagrodę Andrzejowi Młynarczykowi. Była to szabla. – To atrybut małego księcia, choć największe zwycięstwo wywalczyłeś sobie jako James Brown –powiedziała.

Iza Miko rapuje w finale! Oto jej duet z Natalią Krakowiak! [FRAGMENT WYSTĘPU]Zobacz więcej

Laureatem żelaznej twarzy został Krzysztof Szczepaniak. – Dziękuję uczestnikom tego programu, to był wielki zaszczyt z wami pracować i się z wami spotkać – mówił aktor. Brązową twarz otrzymała Anna Guzik. – Dziękuję bardzo przede wszystkim widzom. (…) Chcę bardzo podziękować całej mojej rodzinie, bo właśnie dzięki mojej rodzinie mogę być tutaj dzisiaj z wami, tak dobrze się bawić i wykonywać ten niepoważny zawód, który uwielbiam – powiedziała Anna.

Srebrna twarz przypadła Jankowi Traczykowi. – Jednak tak. Jestem mistrzem drugiego miejsca - żartował Janek. - (…) Kochani, w tym programie czułem bardzo dużą dawkę miłości i wszelkiego rodzaju pozytywnych uczuć kierowanych do mnie. (…) To było naprawdę wspaniałe przeżycie móc być tutaj i czuć się z wami tak dobrze – dziękował Janek.

9. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo" wygrał Filip Lato!

- Nie wierzę w to i zupełnie nie liczyłem się z możliwością tego programu, wiec niczego sobie nie przygotowałem. To co się tu wydarzyło przez ostanie miesiące to niesamowita magia. Dziękuję uczestnikom, bo wieszaliście poprzeczkę niesamowicie wysoko. Bardzo wam dziękuję, że mogłem to przeżyć z wami. Dziękuję jurorom za to pierwsze miejsce, chyba zwariowaliście – mówił ze śmiechem. Nagrodę, czek na 100 tysięcy złotych, przekazał podopiecznemu Fundacji "Zdążyć z pomocą" Julkowi Maranowskiemu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Andi (gość)

    W wielkim szeregu obok wielkich sław takich jak Kacper Kuszewski czy Katarzyna Skrzynecka staje Filip, ale zasłużenie.

    20.05.2018 01:43
  • XDD (gość)

    Filip powinieneś dostać oskara za to wykonanie Stairway to Heaven.

    20.05.2018 01:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×