"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 11. s. 12. Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak! Będzie lepsza od oryginału?

W najbliższą sobotę w 11. półfinałowym odcinku 12. edycji elektryzującego show Ewelina Lisowska stanie się Edytą Górniak. Wykona najważniejszą piosenkę w karierze Edyty pt. "To nie ja". Jak sobie poradzi? Zobacz przedpremierowy fragment jej występu.

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 12. odcinek 11. w sobotę, 16.11.2019 o godz. 22:10 w Polsacie - sprawdź program tv

-Mogę przyjść do przyszłej edycji, jak się nauczę?! – To była reakcja Eweliny na wynik losowania gwiazdy do 11. odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo". Wokalistkę czeka gigantyczne wyzwanie – musi zmierzyć się z diwą polskiej sceny muzycznej.

Edyta Górniak posiada nieprawdopodobny talent wokalny – stwierdzi Maciej Dowbor.
– Nieprawdopodobny! Chyba wyżej się już nie da wycelować. Ma takie możliwości wokalne, że ja naprawdę boję się aż jej dotknąć. - powie Ewelina Lisowska.
– Problem jest podwójny, bo nie dość, że dotykasz Edyty Górniak, to dotykasz jej najważniejszej piosenki w karierze
– doda prowadzący.

Jeremi Sikorski i tysięczna metamorfoza oraz zmiana w jury! Kto pojawi się w półfinale?Zobacz więcej

Czy utwór Edyty Górniak „To nie ja!” naprawdę jest taki trudny dla utalentowanej wokalistki?

W mojej wersji na pewno to będzie jakoś tak skrojone (…), co jest najciekawsze – ona nigdy nie śpiewa jej tak samo. Tak wspaniale bawi się głosem – to jest coś niesamowitego, ale zawsze masz to wrażenie WOW. Trzeba to dobrze zaśpiewać – to raz, a dwa – trzeba to zrobić bardzo magicznie! - podkreśla Ewelina Lisowska.

„E” jak Ewelina, „E” jak Edyta i „E” jak Ewa! Czy będzie magicznie? Zobacz przedpremierowy fragment występu Eweliny Lisowskiej, która w najbliższym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" wystąpi jako Edyta Górniak.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • powoli kończy się 12 sezon (gość)

    Propozycja na sezon 13. Skoro odcinków obecnie jest 12 i zwycięzców będzie 12 to może sezon specjalny. Sezon gdzie każdy odcinek będzie poświęcony kolejnemu zwycięzcy. Tzn. jego osiągnięciom sprzed udziału w TTBZ, udziałowi w programie i karierze po programie. Np. odcinek 3 poświęcono by Stefano Terrazzino zwycięzcy TTBZ 3. Najpierw o jego karierze tanecznej, turniejowej, Mistrzostwie Europy w kategorii Latino Show Dance zdobytym w parze z Pauliną Biernat dla Polski, itp. itd., osiągnięciom w TzG na przestrzeni wszystkich 23 sezonów, Rekordowe 4 Kryształowe Kule. Płyta Cin cin amore i nominacja do Eska Music Awards. Role w serialach- Samo życie, Linia Życia, Przyjaciółki. Potem najlepsze występy z TTBZ. A najlepiej jeszcze zaproszenie go do tego odcinka z kolejnym występem, kolejną metamorfozą (najlepiej premierową, może w jakiegoś Włocha :)), do tego np. pokaz taneczny z partnerką Paulą. A na koniec o tym co po ttbz i co teraz robi. O rolach w teatrze (tych wcześniejszych np. roli Rudolfa Valentino w musicalu Polita) i obecnych. Autorskich projektach filmowych jak film krótkometrażowy Once Again (był pokazywany na Festiwalu Camerimage) i teatralnych. No i działalności choreograficznej. Np. przy filmie Zimna Wojna. To byłoby coś. :) ♥

    16.11.2019 18:35
  • Jojo (gość)

    Ewelina śpiewa swoim głosem. W żaden momencie nawet nie przypomina Edyty

    16.11.2019 18:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×