"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 11. s. 13. Marta Gałuszewska znów zaskakuje! Tym razem jako Shakira

Wielkimi krokami zbliża się finał 13. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Marta Gałuszewska zaskoczy tym razem jako Shakira. Czy wcielenie się w kolumbijską piękność zapewni jej miejsce w finale programu?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 13. w sobotę, 31.10.2020 o godz. 21:55 w Polsacie - sprawdź program tv

W sobotę ostatni odcinek przed finałem! Dowiemy się, kto zostanie jednym z czterech artystów, którzy zmierzą się o 100 tysięcy na wybrany cel charytatywny. Ale zanim to nastąpi zobaczymy uczestników w naprawdę porywających występach.

Filip Gurłacz i Kamila Boruta niemal łeb w łeb! Sprawdź, kto tym razem wygrał odcinek!Zobacz więcej

Jednym z nich będzie Marta Gałuszewska, która wciela się w Shakirę. Zaśpiewa hit „She Wolf”. Jest naprawdę dobra: wygląd, taniec, ruch i TEN głos!

(…) Shakira ma bardzo specyficzną manierę śpiewania. Podobno kiedyś wyleciała z jakiegoś chóru za to, że tak śpiewała. Powiedzieli, że ona okrutnie śpiewa, że ma za mocny głos. Brzmi jak koza i nie będzie śpiewać – opowiada Marta Gałuszewska w rozmowie z Maćkiem Dowborem.

A nad czym stale pracuje?

Muszę mieć na tyle automatycznie wgrany ten wokal do głowy, żeby się nad nim nie zastanawiać. Bo jak się zacznę zastanawiać nad tekstem, nad wokalem i nad tańcem, to będzie klapa – mówi.

Zobaczcie przedpremierowy fragment jej występu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×