"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 12. s. 11. FINAŁ! Katarzyna Dąbrowska jako Ryszard Riedel! Wygra?

To już finał 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"! Katarzyna Dąbrowska, Ela Romanowska, Kazik Mazur i Antek Smykiewicz walczą o zwycięstwo i 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Wcześniej jednak razem wystąpią na scenie!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. FINAŁ w sobotę, 18.05.2019 o godz. 22:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Przed nami finał "Twoja twarz brzmi znajomo"! Uczestnicy sami wybierają postacie, w które chcą się przeistoczyć. Katarzyna Dąbrowska wybrała ikonę polskiej muzyki, czyli Ryszarda Riedla oraz poruszający utwór "List do M".

Finaliści jako Black Eyed Peas! Kto z nich wygra program?Zobacz więcej

- Ryszard Riedel z zespołu Dżem. Charyzmatyczny głos. Dla kobiety nawet obdarzonej takim głosem jak Twój jest to coś, co, się szczerze mówiąc, w głowie nie mieści – stwierdza w rozmowie z aktorką Maciej Dowbor.
- Ryszard Riedel był bardzo autentyczny właśnie dlatego, że to jest powiedziane tak prosto, z prawdy (…) – Stoisz nagi naprzeciwko ludzi, jak śpiewasz takie rzeczy – opowiadała o swoich odczuciach Katarzyna Dąbrowska.

Naszym zdaniem aktorka wypadła świetnie. Zobaczcie fragment programu!

Katarzyna Dąbrowska i Antek Smykiewicz faworytami odcinka! Kto z nich wygrał?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • telewizyjny zwiastun finału zdradza trochę za dużo (gość)

    W zeszłosobotnim odcinku gospodarze pr., którzy nie wystąpili na otwarcie, a dopiero później, zwrócili uwagę na rekord punktowy. Trudno żeby go nie było skoro odcinków tym razem jest 12 a nie 10. Tak więc to nic wyjątkowego. P.S. Ostatnio niezrozumiała dla mnie do końca była wypowiedź Pawła Królikowskiego przy punktowaniu Kazika. Powiedział coś mniej więcej takiego, że daje mu 5 pkt. mimo złego występu. Ciężko stwierdzić czy był to żart czy serio. Jeśli serio to było to trochę przykre i nieuprzejme.

    18.05.2019 15:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×