"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 2. s. 11. Wygrała Marta Wiejak jako Nicki Minaj! Jej wykonanie „Turn me on” lepsze od oryginału?

W 2. odcinku 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" mogliśmy usłyszeć Axla Rose z czasów Guns n’Roses, Violettę Villas, Nicki Minaj czy Anastacię. Jurorzy nie byli tym razem jednomyślni. Sprawdź, kto wygrał 2. odcinek najnowszej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. odcinek 2. - co się wydarzyło?

W drugim odcinku Staszek Karpiel – Bułecka wcielił się w atrakcyjnego Kazimierza, czyli Jacka Bryndala w piosence „Jako mąż i nie mąż”, do której słowa napisał Rafał Bryndal. –Ręce mi drżą, bo wspaniałe wspomnienia wróciły do mnie. Ja się tak ucieszyłem, że mogę wziąć udział skromny w tym programie, że nawet na dnie szafy, gdzieś w domu znalazłem marynarkę, która ćwierć wieku temu brała udział w teledysku do tej piosenki – wzruszył się Atrakcyjny Kazimierz, który po występie pojawił się na scenie. –Cały show, który zrobiłeś tutaj na scenie był wiarygodny i świetnie zrobiony naprawdę fantastycznie. Uwierzyłam w pełni – mówiła Kasia Skrzynecka.

Iga Krefft przemieniła się w Axla Rose z czasów Guns n’Roses, wokalistę o niezwykle charakterystycznym głosie. Zaśpiewała „November Rain”. –Jestem pełna podziwu, że tak konsekwentnie udało Ci się utrzymać tę chrypę. Jak ja robię coś takiego to natychmiast kaszlę (…). Nie było momentu, kiedy można było pomyśleć, że to jest głos kobiety. Piękny występ – chwaliła Igę Małgorzata Walewska. Ela Romanowska przeistoczyła się w Violettę Villas w „Dla ciebie miły”. –Ta Violetta tu na chwilę była i to jest najbardziej fantastyczne (…). Czułem, że twoje serce bije w tej chwili dla niej – powiedział Paweł Królikowski. Kasia Dąbrowska stała się Janis Joplin i wykonała „Summertime”. –Byłaś takim żywiołem jakim ona była. Czyli udało ci się uchwycić coś, co jest tak naprawdę najtrudniejsze. Uchwycić tego wolnego, dzikiego ducha, który miał coś do wykrzyczenia do mikrofonu i robił to najpiękniej jak umiał – podsumował Kacper Kuszewski.

Ekskluzywny Menel zamienia się w Seala! Podobny?Zobacz więcej

Kamil Pawelski wylosował w pierwszym odcinku Seala i hit „Crazy”. –Ta twoja robota zafascynowała mnie. Słuchałem cię z taką rozkoszą od pierwszego dźwięku. Aksamitny, śliwkowo-ciepły, karmelowy glos, po prostu tak uwodzący. Super – komplementował Kamila Paweł Królikowski. Kazik Mazur wcielił się w Halinę Frąckowiak. Wykonał „Papierowy księżyc”. –Muszę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem, no jak dwie krople wody. Ale pięknie wokalnie, wszystkie gesty charakterystyczne, nóżka nawet – mówiła prawdziwa Halina Frąckowiak. –Piękną kobietą jesteś i jesteś podobny do pani Haliny (…) Barwa głosu była wspaniale dopasowana do oryginału. Jestem zachwycona – oceniła Małgorzata Walewska.

Marta Wiejak przeszła metamorfozę w Nicki Minaj i zaśpiewała „Turn me on”. –Brzmiałaś na scenie jeszcze bardziej jak Nicki Minaj, niż sama Nicki Minaj na tamtej scenie w tamtym klipie. Super – powiedziała Kasia Skrzynecka. Antek Smykiewicz zamienił się w Anastacię w „Left Outside Alone”. –Widzieliśmy wszyscy i słyszeliśmy, że ładnie śpiewasz i że ci to wszystko wychodzi. Ale jesteś kawał faceta, a tamta jest drobna mała pani i nic z tego nie zrobisz – mówił ze śmiechem Paweł Królikowski.

Ziółko i Szatan zaśpiewali "Shallow"! Kto został pierwszym zwycięzcą w tym sezonie?Zobacz więcej

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. odcinek 2. - kto wygrał?

Jurorzy nie byli jednomyślni. Dwie dziesiątki otrzymał Kazik Mazur, a po jednej Katarzyna Dąbrowska i Marta Wiejak. Podium prezentowało się następująco: Kazik Mazur, Marta Wiejak i Katarzyna Dąbrowska. Uczestnicy zdecydowali, że zwyciężczynią odcinka z 13 punktową przewagą nad Kazikiem zostaje Marta Wiejak (51 pkt). Czek na 10 tysięcy złotych przekazała hospicjum im. Świętej Matki Teresy w Puławach.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z 2. odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo". Czyj występ podobał się Wam najbardziej?

Zobacz galerię

W 3. odcinku 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo":

 • Staszek Karpiel–Bułecka - Ben E.King,
 • Antek Smykiewicz – David Draiman (Disturbed),
 • Iga Krefft - Selena Gomez,
 • Ela Romanowska – Missy Elliott,
 • Kamil Pawelski – Ryszard Rynkowski,
 • Katarzyna Dąbrowska – Annie Lennox,
 • Kazik Mazur – Zenon Martyniuk (Akcent),
 • Marta Wiejak – Sylwia Grzeszczak.

Komentarze

Skomentuj
 • Waldi (gość)

  Witam moim zdaniem Ten drugi odcinek 11 edycji programu twoja twarz brzmi znajomo powinni byli wygrać albo Antek Smykiewicz który moim zdaniem idealnie wcielił się w Postać Anastaci która jest moim zdaniem bardzo trudna do zrobienia szczególnie śpiewać jej głosem jest bardzo ciężko i za to dla moim zdaniem niedocenionego przez Jury w tym odcinku przez Jury Antka Smykiewicza wielkie wielkie brawa lub powinna była wygrać Iga Krefft jako Alex Rose która również moim zdaniem genialnie zaśpiewała swoją postać albo Ela Romanowska jako VIoletta Villas która moim zdaniem również wcieliła się genialnie w postać Pani Violi i odtworzyła jej śpiewanie. Owszem jak zawsze gratuluje wygranej zwyciężcy odcinka w tym wypadku Marcie Wiejak która wygrała jako Nicki Minaj która jest również bardzo ciężka do zaśpiewania szczególnie wtedy kiedy śpiewa tak bardzo bardzo szybko jednak uważam że Marta Wiejak nie umniejszając jej oczywiście nic mogła wygrać w innym odcinku a moimi faworytami którzy niestety nie wygrali odcinka byli ci uczestnicy których u góry wymieniłem byli wspaniali. Jednak cieszę się również że nic się nie stało Marcie Wiejak Wtedy jak się ładowała na scenie. A wie ktoś dlaczego Kasia Dąbrowska która zachwyca mnie od pierwszego odcinka się przewróciła? cieszę się jednak że nie tylko Kasia Dąbrowska jest dobra i wygrywa w tej edycji która się dopiero co zaczęła ale również inni uczestnicy że poziom jest równy i to mnie cieszy super.

  04.03.2019 09:12
 • Gratulacje dla zwyciężczyni. (gość)

  Znów wysoko był ponownie świetny Kazik Mazur, który jak dotąd bardzo pozytywnie mnie zaskakuje. Oby wreszcie udało mu się wygrać. Podobnie jak na to czekam też nieustannie na występ prowadzących jako Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa w piosence Babski świat. Zawsze też z zainteresowaniem czekam na kolejne losowanie postaci, a tam na nowości, które są najciekawsze.

  03.03.2019 16:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×