"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 2. sezon 13. Filip Gurłacz jako Eminem! Zapowiada się naprawdę emocjonujący odcinek!

W 2. odcinku 13. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Filip Gurłacz brawurowo wcieli się w Eminema. Czy ten raperski występ przyniesie mu zwycięstwo?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 13. odcinek 2. w sobotę, 14.03.2020 o godz. 22:15 w Polsacie - sprawdź program tv

W drugim odcinku show Filip Gurłacz wciela się w najlepszego białoskórego rapera w historii, czyli Eminema.

Ja się wychowałem na tym hip-hopie^ – zdradza Filip. – Jestem jeszcze z tych czasów, w których robiliśmy freestyle pod klatkami na blokach (…). W ogóle nie było takiej osoby, która by nie znała Eminema* – mówi.

Produkcja oddała hołd Pawłowi Królikowskiemu w 1. odcinkuZobacz więcej

Z czym musi zmierzyć się Filip wcielając się w rapera?

Jeśli chodzi o Eminema, w tym karabinie wokalnym, który on posiada… łamie rytm, bawi się dźwiękiem, rytmem, miesza to jak chce, żongluje tym – opowiada Filip. I dodaje: Eminem jest takim artystą, który nie tylko rapuje, nie wychodzi i nie robi tego „na olewce” (…) tylko jest bardzo emocjonalny w tym wszystkim. Ma osobisty stosunek do każdego wypowiedzianego wersu.

Czego najbardziej boi się przed występem? – I’m not afraid – odpowiada tekstem piosenki aktor. Czy słusznie? Naszym zdaniem jak najbardziej słusznie! Zobaczcie fragment programu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • edycja 13 jednak trochę pechowa (gość)

    bo musiała zostać wstrzymana; ale super, że przypomniano odcinek specjalny z występami wszystkich zwycięzców od 1-9 edycji oraz finalistów 10 sezonu

    22.03.2020 18:13
  • Aga (gość)

    Wygrał Filip brawo! Jednak słuchając Karola Dziuby i Maurycego Popiela zapomnieliśmy że panuje pandemia i mamy już 104 os zarazone i 3 martwe. Wykony super panowie! Potrzeba nam rozrywki i humoru brawo!

    15.03.2020 00:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×