"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 3. s. 12. Pożegnanie lata w najlepszym stylu! Wygrała Ewelina Ruckgaber jako Krzysztof Klenczon!

W 3. odcinku 12. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" uczestnicy pożegnali lato śpiewając kojarzące się właśnie z tą porą roku piosenki. Usłyszeliśmy m.in. "Holiday" Madonny, "Lato" Formacji Nieżywych Schabuff i "Piechotą do lata" Bajmu. Sprawdź, co się wydarzyło i kto wygrał ten odcinek!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 12. odcinek 3. - co się wydarzyło?

"Vamos a la playa" – tym hitem przywitali widzów w 3. odcinku 12. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" i jednocześnie ostatnim tego lata Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski. Potem Łukasz Zagrobelny przeistoczył się w Marcina Ciurapińskiego z Big Day w przeboju lat "W dzień gorącego lata". – Wnerwiała mnie ta piosenka dokładnie tak samo jak zawsze to znaczy, że idealnie ją wykonałeś – podsumowała żartobliwie Kasia Skrzynecka.

Jeremi Sikorski daje czadu jako Calvin Harris! Wygra odcinek?Zobacz więcej

Kasia Ptasińska wylosowała postać Madonny i hit "Holiday". – Wcale nie żałuję, że to ty występowałaś a nie Madonna tutaj przed nami, bo to naprawdę była wspaniała uczta – powiedziała Małgorzata Walewska. Emilia Komarnicka – Klynstra wcieliła się w Halinę Kunicką w piosence "Lato, lato, lato czeka". – Dziękuję – mówiła prawdziwa Halina Kunicka, która gościła w show. – To jest dla mnie święto, że ja tutaj jestem razem z państwem, bo to jest mój ukochany ulubiony program, który zawsze oglądam. I to jest dla mnie prezent, który pani zrobiła śpiewając tak pięknie "Lato, lato…" – dodała kierując swe słowa w stronę Emilii. – Każdy twój występ jest niezwykły, magiczny i taki niepozwalający od ciebie oderwać wzroku – chwaliła aktorkę Kasia Skrzynecka. – Fantastyczne (…). Dziękuję – dodał Paweł Królikowski.

Z kolei Ewelina Ruckgaber zamieniła się w Krzysztofa Klenczona w "Historii jednej znajomości". Ewelina zebrała od jurorów oklaski na stojąco. – To było po prostu coś niesamowitego – komplementował Ewelinę Kacper Kuszewski. Jeremi Sikorski stał się Calvinem Harrisem w hicie "Summer". – Wokal wykonany identycznie z naturalnym, naprawdę – oceniła Kasia Skrzynecka. Ewelina Lisowska przeszła transformację w Beatę Kozidrak. Zaśpiewała "Piechotą do lata". – Pokazałaś naprawdę najwyższą klasę wokalną dzisiaj. Wielkie brawa – mówił Kacper Kuszewski. Adam Strycharczuk wcielił się w Aldonę Dąbrowską z zespołu Amadeo w piosence "Letni wiatr". – Odkrywam cię. Jesteś znakomity. Naprawdę to był najlepszy twój występ – podsumowała Małgorzata Walewska. Robert Koszucki przemienił się w Olka Klepacza z Formacji Nieżywych Schabuff i wykonał utwór "Lato". – Byłeś jeden do jednego i ja byłam zachwycona – powiedziała Kasia Skrzynecka.

Ewelina Ruckgaber jako Krzysztof Klenczon w melancholijnej podróży do przeszłości!Zobacz więcej

W głosowaniu jurorów najwięcej punktów zgromadziła Ewelina Ruckgaber – 37. Za nią uplasował się Jeremi Sikorski – 24 a na trzecim miejscu – Emilia Komarnicka – Klynstra. Uczestnicy również przyznali kolejne punkty Ewelinie Ruckgaber, która ostatecznie została zwyciężczynią odcinka. Czek na 10 tysięcy złotych Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" na leczenie Joasi Sufy. A w kolejnym odcinku: Kasia Ptasińska – Kayah, Robert Koszucki – Andrzej Rosiewicz, Łukasz Zagrobelny – Tina Turner, Adam Strycharczuk – Enrique Iglesias, Jeremi Sikorski – Zbigniew Kurtycz, Emilia Komarnicka – Klynstra – Anthony Kiedis, Red Hot Chili Peppers, Ewelina Lisowska – Maluma, Ewelina Ruckgaber – Shania Twain.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Waldi (gość)

  Gratuluje również Ewelinie Ruckaberg wygranej odcinka barwo Ewelina za Pana Krzysztofa Klęczona i za upamiętnienie jego postaci.

  23.09.2019 09:43
 • Waldi (gość)

  Witam mi bardzo się podobały występy: Emilii Komarnickiej jako Haliny Kunickiej zaśpiewała przepięknie Emilia Piosenkę Pani Haliny głosem Pani Haliny że nawet sama Pani Halina Kunicka była zachwycona i słusznie gratulacje Emilio. Również mi się bardzo podobał występ Łukasza Zagrobelnego Jako Marcin Ciurapiński również Łukasz pięknie zaśpiewał tą piosenkę nie wiem czy jeden do jednego głosem Marcina Ciurapińskiego ale pięknie Brawo Łukasz. również Mi się podobały występy:Kasi Ptaśińskiej jako Madonny również pięknie zaśpiewana i zatańczona piosenka głos Był Madonny Brawo Kasia i też mi się podobał występ Eweliny Lisowskiej Jako Beaty Kozidrak w Piosence"piechotą do Lata" bardzo pięknie zaśpiewana piosenka głosem Beaty Kozidrak super. I również mi się podobał występ Eweliny Ruckaberg Jako Krzysztof Klęczon w piosence " Historia Jednej znajomości" pięknie zaśpiewana piosenka głosem Krzysztofa Klęczona i to jak Ewelina Mówiła podczas występu to był również głos Krzysztofa Klęczona Ewelina poćwiczyła od poprzedniej soboty i są Efekty i jeszcze również podobał mi się występ Roberta Koszuckiego jako Olek Klepacz w piosence "lato" bardzo Pięknie zaśpiewana piosenka moim zdaniem w punkt i nie zgadzam się tu z Panią Małgorzatą Walewską która miała zastrzeżenia do występu Roberta dla mnie zaśpiewał super tyle ile mógł i zrobił to w punkt. A najmniej mi się Podobały występy Jeremiego Sikorskiego jako Calvin Hariss w piosence "Summer" oraz Adama Strycharczuka Jako Aldony Dąbrowskiej w Piosence "Letni Wiatr" muszą jeszcze poćwiczyć choć było dobrze ale może być jeszcze lepiej choć rozumiem że Jeremi nie mógł wydobyć ze swojej postaci już więcej.

  23.09.2019 09:39
 • :) (gość)

  Gratulacje dla Eweliny z powodu bardzo dobrego występu i wygranej. Równocześnie uważam, że każdy z wczorajszych występów miał jakiś element WOW. Np. charakteryzacja Emilii- bardzo naturalna. Naprawdę mocny i wyrównany odcinek choć niezmiennie moim ulubionym odcinkiem tematycznym jest odcinek włoski ze Stefano Terrazzino w jury. :) ♥ Za tydzień jak zwykle najbardziej czekam na całkiem nowe wcielenia.

  22.09.2019 19:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×