"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 4. Adam Fidusiewicz młodym Krzysztofem Krawczykiem! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Widzieliście, jak Adam Fidusiewicz zamienił się w młodego Krzysztofa Krawczyka? Przypomnijmy sobie ten występ z 4. odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo"!

Multimedia

Adam Fidusiewicz od pierwszego odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo" bawi i zaskakuje. Jak do tej pory, bardzo dobrze czuł się w rytmach disco polo, kiedy wcielał się w Discomiła z zespołu Łobuzy. Świetnie sprawdził się też w rockowych brzmieniach jako wokalista Red Hot Chili Peppers. Największą frajdę Adam zrobił widzom wcielając się w Samanthę Fox. Wszyscy ubawili się do łez. Przez jedną z fanek aktor został nawet okrzyknięty "śmieszkiem tego sezonu", a występ pochwaliła sama Samantha Fox.

CZYTAJ TAKŻE:

"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" ODCINEK 4. JAK KATARZYNA PAKOSIŃSKA ZAMIENIŁA SIĘ W ARTURA ROJKA? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". ADAM FIDUSIEWICZ: NIE JESTEM WOKALNYM TYTANEM [GALERIA]

Z niecierpliwością czekaliśmy na kolejną metamorfozę Adama. W minioną sobotę wyszedł na scenę jako Krzysztof Krawczyk i zaśpiewał jego charakterystycznym barytonowym głosem "Parostatek". To był występ całkowicie różny od tych, które mogliśmy do tej pory widzieć w wykonaniu Adama. Docenili to jurorzy!

- Tym wykonaniem udowodniłeś, że umiesz śpiewać i masz słuch! – pochwaliła Adama Małgorzata Walewska. - Najbardziej stonowany z Twoich występów. Wszystko po kolei idealne! – podsumował Bartek Kasprzykowski. W kolejnym odcinku Adam pojawi się na scenie jako Sidney Polak. Wśród gwiazd zobaczymy też Annie Lennox, Micka Jaggera czy Ellie Goulding.

A jak Wam podobał się ten występ. Czy Adam zbliżył się do oryginału? Czy takiego wykonania nie powstydziłby się sam Krzysztof Krawczyk?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×