"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 4. s. 11. Ela Romanowska jako Ewa Farna! Znowu wygra?

Elżbieta Romanowska idzie jak burza w "Twoja twarz brzmi znajomo"! Zobaczcie ją w roli Ewy Farnej! Czyżby znowu zapowiadał się zwycięski dla niej odcinek?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. odcinek 4. w sobotę, 16.03.2019 o godz. 22:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Przypomnijmy, że Ela Romanowska w cuglach wygrała 3. odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo"! Brawurowo wcieliła się Missy Elliott i wykonała utwór "Lose Control". Po tym występie jurorzy oklaskiwali ją na stojąco . – Fenomenalne wykonanie naprawdę. Po prostu słów brak – stwierdził Paweł Królikowski.

Pełna dominacja jednej osoby! Sprawdźcie, kto wygrał odcinek!Zobacz więcej

W kolejnym odcinku aktorka przeistoczy się w Ewę Farną. To również metamorfoza doskonała. Zobaczcie fragment programu – dosłownie wbija w fotel! Elę Romanowską będzie też można zobaczyć w sobotni poranek o godzinie 8:10 w Polsat News.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • co chyba tym razem nie (gość)

    Za delikatnie śpiewane, Ewa ma zdecydowanie mocniejszy głos. Mimo całej sympatii dla Eli uważam, że póki co trafiają jej się wcielenia dość mocno po warunkach. A żeby wygrać cały ten program trzeba mierzyć się ze skrajnie różnymi wyzwaniami. Nie tylko wcielenia damskie i męskie czy artyści o odmiennej karnacji. Ale też, a właściwie przede wszystkim legendarnymi wykonaniami i postaciami - legendami ze świata muzyki. Różnymi gatunkami muzycznymi, różnymi językami, wymagającymi choreografiami. Tak było ze zwycięzcami, zwłaszcza tymi, którzy byli największym pozytywnym zaskoczeniem.

    15.03.2019 12:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×