"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 4. s. 11. Staszek Karpiel-Bułecka rapuje "12 groszy"! Zobacz fragment występu!

W kolejnym, 4. odcinku 11. sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo" Stanisław Karpiel-Bułecka wcieli się w Kazika Staszewskiego i będzie rapował "12 groszy"! Jak wyszło? Zobacz wideo!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. odcinek 4. w sobotę, 16.03.2019 o godz. 22:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Stanisław Karpiel-Bułecka w "Twoja twarz brzmi znajomo" był już Boogim z zespołu Łobuzy, Jackiem Bryndalem, czyli atrakcyjnym Kazimierzem oraz Benem E. Kingiem, śpiewając "Stand By Me". Jaka metamorfoza czeka go tym razem?

Pełna dominacja jednej osoby! Sprawdźcie, kto wygrał odcinek!Zobacz więcej

W najbliższym 4. odcinku show Staszek Karpiel – Bułecka wcieli się w Kazika Staszewskiego, wielokrotnie nagradzanego polskiego muzyka i autora tekstów. Kazik ma na swoim koncie wiele hitów w tym utwór "12 groszy", który w sobotę usłyszymy w wykonaniu Staszka. A oto fragment programu – Staszek jest urodzonym raperem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • całkiem fajnie (gość)

    Życzę Staszkowi wygranej w choć jednym odcinku. P. S. Lubię i jego i jego muzykę. Kiedyś byłam na koncercie zespołu Future Folk, którego jest liderem i było super. Jednak najlepszy koncert na jakim byłam to zdecydowanie koncert Dawida Podsiadło w ramach jego najnowszej trasy koncertowej. Świetnie zaśpiewany i zagrany. Ze świetną oprawą sceniczną. Super aranżacje, wielość instrumentów. Koncert długi, na pełnym zaangażowaniu widocznym nie tylko od strony muzycznej, ale też świetnego kontaktu Dawida z publicznością. ♥

    16.03.2019 14:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×