"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 4. s. 12. Polskie i światowe divy na scenie! Wygrał Łukasz Zagrobelny jako Tina Turner!

W 4. odcinku 12. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" na scenie pojawili się m.in. Kayah, Maluma, Shania Twain i Tina Turner! Kto wygrał kolejny odcinek programu?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 12. odcinek 4. - co się wydarzyło?

W 4. odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" pierwsza na scenie wystąpiła Ewelina Ruckgaber jako Shania Twain w utworze „That Don’t Impress Me Much”. – Już samo wejście było wspaniałe. Barwowo bardzo byłaś podobna do swojej bohaterki – oceniła Małgorzata Walewska. Robert Koszucki wcielił się w Andrzeja Rosiewicza w „Czterdzieści lat minęło”. – Masz taki wdzięk, taką lekkość. To był naprawdę przecudny występ, po prostu zakochałam się w twoim wykonaniu – powiedziała Kasia Skrzynecka.

Ewelina Lisowska jako Maluma! Latynoskie rytmy zapewnią jej zwycięstwo?Zobacz więcej

Łukasz Zagrobelny stał się Tiną Turner i zaśpiewał „We Don’t Need Another Hero”. Jurorzy oklaskiwali go na stojąco. – Bardzo nieliczni mają na tyle warsztatu, na tyle umiejętności i na tyle swojej osobowości wokalnej, że potrafią ten dynamit Tiny Turner w głosie na scenie odpalić. Duch utworu, duch postaci i ten dynamit, którym jest - to wszystko dzisiaj pokazałeś na scenie – mówił Kacper Kuszewski.

Jeremi Sikorski przeistoczył się w Zbigniewa Kurtycza w piosence „Cicha woda”. – Znakomicie sobie poradziłeś z aktorskim zagraniem tej roli – stwierdziła Kasia Skrzynecka. Ewelina Lisowska wylosowała Malumę i hit „Corazon”. - Ewelinka jest drobniutka jak Napoleon a w sobie ma taką siłę, moc, że może być tym Napoleonem właśnie – powiedział Paweł Królikowski.

Utwór „Kiedyś byłam różą” Kayah wykonała Kasia Ptasińska. – Nie było cię widać ani milimetr. Byłaś po prostu kimś innym. Gdybym cię tak zobaczył, to pomyślałbym, że to Kayah tylko troszkę ma chrypkę dzisiaj – komplementował Kasię Kacper Kuszewski. Adam Strycharczuk zamienił się w Enrique Iglesiasa w „Bailamos”. – Mam poczucie, że po raz pierwszy w 100% odnalazłeś się w tej postaci, którą jesteś (…). To była ta postać, jednocześnie widzieliśmy, że puszczasz do nas oko. Fantastyczna zabawa – powiedział Kacper Kuszewski.

Katarzyna Ptasińska jako Kayah powali was na kolana! Ten odcinek będzie hitem!Zobacz więcej

Emilia Komarnicka – Klynstra wcieliła się w Anthony’ego Kiedisa z RHCP w hicie „Give It Away”. – Emilia to jest bardzo piękne aktorskie działanie – docenił pracę aktorki Paweł Królikowski. Zdaniem jurorów najlepsze wykonanie wieczoru należało do Emilii Komarnickiej – Klynstra. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą został Łukasz Zagrobelny. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

A w kolejnym odcinku: Jeremi Sikorski - Dawid Podsiadło, Robert Koszucki – Precious Wilson, Eruption, Adam Strycharczuk - Mick Hucknall, Simply Red, Ewelina Ruckgaber – Zenon Martyniuk, Ewelina Lisowska – Kylie Minogue, Kasia Ptasińska – Prince, Emilia Komarnicka – Klynstra – Billie Ellish, Łukasz Zagrobelny – Krzysztof Krawczyk.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Waldi (gość)

    Witam mi się bardzo podobały występy Łukasza Zagrobelnego jako Tiny Turner to było coś niesamowitego jak Łukasz na wysokim poziomie wykonał ten utwór i jak potrafił zbudować złowrogą postać Tiny w tym utworze i jak potrafił zaśpiewać jej głosem Szacun Łukasz. również mi Po0dobał występ Jeremiego Sikorskiego Jako Zbigniew Kurtycz w piosence "Cicha Woda" Moim zdaniem Jeremi przeszedł największą Metamorfozę tego odcinka moim zdaniem przeszedł jakby od siebie do bardzo odległej epoki i był wstanie odwzorować wszystkie detale jakie miał Zbigniew Kurtycz i zaśpiewać Jego głosem barwo Jeremi. Również Podobał mi się występ Roberta Koszuckiego jako Andrzej Rosiewicz też super zrobiona postać i zaśpiewana głosem Pana Andrzeja i zatańczona jeszcze do Tego Barwo. Również Bardzo Mi się Podobał występ Emili Komarnickiej jako Wokalista Zespołu Red Hot Chili Peppers i wcieliła się w tą postać genialnie i te odloty na secnie super Emilia. Reszta Występów również mi się podobała dobrze zaśpiewane i zagrane bardzo zdolni Ludzie i pracowicie że potrafią wcielić się w swoje postacie i zbudować je w tak krótkim czasie. Niestety występ Adama Strycharczuka jakio Enrique Iglesias zbyt przerysowana postać choć jedno co mi się podobało to to że Adam włożył w to wykonanie tej piosenki tyle Seksapilu i męskości i to było fajne i za tego Adamowi Gratuluje. I również Gratuluje Łukaszowi Zagrobelnemu wygrania Odcinka jako Tina Turner barwo jeszcze raz Łukasz za wcielenie się w postać Tiny i za ten wspaniały występ.

    30.09.2019 09:43
  • gratulacje dla Łukasza (gość)

    Jest zdolny i dobrze, że wygrał. Ze względu na wszystkie dotychczasowe występy, nie konkretnie za ten. Osobiście miałam nadzieję, że wygra Emilia, bo była już bardzo blisko. I zasługuje na wygraną wszystkimi swoimi występami. Oceny Kasi Skrzyneckiej dość mnie zaskoczyły. :( Fajnie, że postać Zbigniewa Kurtycza trafiła do tak młodego uczestnika. Super, że w tym programie jest taki przekrój muzyczny. I, że przypominane są też dawne gwiazdy estrady. Za to drażniący jest już ten upór na wcielenia w Zenka Martyniuka. Ile razy można...Każdy nowy bohater to ogromny plus. Np. właśnie wokalista, którego odgrywała Emilia. Dała sobie świetnie radę i bardzo szkoda, że nie wygrała. Co do zwycięskiej Tiny Turner to był to dobry występ, ale dla mnie nadal najlepszą Tiną w wykonaniu męskim był Stefano Terrazzino. Poza tym na wszystkie Tiny jakie były tylko on miał występ z choreografią. Szacun. Podobne odczucie mam z wcieleniem w Enrique Iglesiasa. Niestety Enrique w wykonaniu Adama Strycharczuka był najsłabszym w historii programu. To trudne zadanie, ale u Adama wyszło to trochę zbyt przerysowane. Doceniam starania, ale brak było charakterystycznego sposobu bycia Enrique. Najbliżej oryginału jako Enrique Iglesias też był Stefano Terrazzino. Charakterystyczny sposób śpiewania, gesty, a nawet spojrzenie. Mimo, że też z odrobiną dystansu to jednak zdecydowanie bardziej wiarygodnie. Niesamowita osobowość artystyczna (o tym też wczoraj mówiono). No, ale w końcu Stefano wygrał cały program więc o czymś to świadczy. ♥ :)

    29.09.2019 16:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×