"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 5. s. 11. Wygrał Antek Smykiewicz jako Rag’n’Bone Man! Jurorzy byli podzieleni!

Co wydarzyło się w 5. odcinku 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"? Tym razem na scenie pojawili się m.in. Kasia Nosowska, Katy Parry, Diana Ross czy Rag'n'Bone. Jurorzy nie byli zgodni w swoich ocenach. Poznaj szczegóły!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. odcinek 5. - co się wydarzyło?

Piąty odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" otworzyli Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor , którzy wcielili się w muzyków Black Lace i wykonali utwór "Agadoo". Potem stawkę w rywalizacji o zwycięstwo w odcinku otworzyła Katarzyna Dąbrowska. Przeistoczyła się w Thoma Yorke’a z Radiohead w "Creep". I otrzymała od jurorów owacje na stojąco. – Genialny występ – ocenił Kacper Kuszewski. – Wokalnie 100 procent męski głos. Postaciowo, w ciele, w interpretacji 100 procent facet i sercem 100 procent facet – mówiła Kasia Skrzynecka.

Katarzyna Dąbrowska zmieniła płeć! Wcieli się w Thoma Yorke’aZobacz więcej

Marta Wiejak stała się Dianą Ross "I’m Coming Out". - To fenomenalne, jak weszłaś na tę scenę i zaatakowałaś właśnie takim aksamitem i swoim wdziękiem – komplementował Martę Paweł Królikowski. Kazik Mazur wylosował Louisa Armstronga i piosenkę "When The Saints Go Marching In". – Barwowo, tu się nie ma do czego przyczepić. Chodzi o tę radość, którą wniosłeś na tę scenę. Mam zakwasy w policzkach od uśmiechu, który nie schodził z twarzy. Gratuluję, wspaniale – mówiła Małgorzata Walewska. Antek Smykiewicz wcielił się w Rag’n’Bone Mana i zaśpiewał hit "Skin". Otrzymał od Kasi Skrzyneckiej oklaski na stojąco. – Byłeś znakomity. Dziękuję ci – stwierdziła Kasia Skrzynecka. Iga Krefft zmieniła się w Katy Perry w "Last Friday Night". – Jestem pod wrażeniem jaką ilość tekstu musiałaś zapamiętać, bo to jak z karabinu maszynowego. Brawa wspaniale – powiedziała Małgorzata Walewska.

Ela Romanowska pojawiła się na scenie jako Kasia Nosowska i wykonała "Moją i twoją nadzieję". – Jesteś naprawdę piękną, zdolną, mądrą dziewczyną (…). Ta moc, która była w tej piosence, Kaśka, która to śpiewała, coś niebywałego… Oszukać tego się nie da. Tobie się udało powtórzyć tę aurę – chwalił aktorkę Paweł Królikowski. Kamil Pawelski wystąpił jako Snoop Dogg w "Who Am I (What’s My Name)". – Ty naprawdę rapowałeś, mówiłeś głosem Snoop Dogga, naprawdę – mówiła z niedowierzaniem Kasia Skrzynecka. Staszek Karpiel – Bułecka przeistoczył się w Muńka Staszczyka z T.Love i zaśpiewał utwór "King". – "Seplenu" było tyle i trzeba, chrypy było tyle, ile trzeba, barwa głosu super – ocenił Kacper Kuszewski.

Jurorzy nie byli zgodni. Paweł Królikowski przyznał 10 punktów Eli Romanowskiej, Małgorzata Walewska i Kacper Kuszewski – Katarzynie Dąbrowskiej a Kasia Skrzynecka Antkowi Smykiewiczowi. Katarzyna Dąbrowska i Ela Romanowska miały więc po 28 punktów a Antek 23. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą odcinka został Antek Smykiewicz. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Julkowi Maciągowi podopiecznemu Fundacji Zdążyć z Pomocą.

Ela Romanowska znowu oklaskiwana na stojąco! Wygrała? Jak zaprezentowali się pozostali uczestnicy?Zobacz więcej

W kolejnym odcinku: Kamil Pawelski – Tom Jones, Marta Wiejak – Gwen Stefani, Iga Krefft – Marian Gold (Alphaville), Staszek Karpiel – Bułecka – Marylin Manson, Kazik Mazur – Piotr Szczepanik, Ela Romanowska – Urszula Sipińska, Katarzyna Dąbrowska – Bono (U2), Antek Smykiewicz – Janos Kobor (Omega).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Waldi (gość)

    Witam Moim zdaniem Ten piąty odcinek 11 sezonu programu "twoja twarz brzmi znajomo" powinien wygrać Kazik Mazur który moim zdaniem genialnie wcielił się w rolę Luisa Armstronga i zaśpiewał jego głosem i ten uśmiech wszystko było na miejscu i nie zgodzę się tu z Kasią Skrzynecką która przy ocenianiu na koniec odcinka mówiła że uśmiechu było za mało uważam że Kazik Mazur Był Luisem Armstrongiem i genialnie wcielił się w tą postać brawo Kazik również Uważam że Ela Romanowska Poradziła sobie dobrze w roli Kasi Nosowskiej choć ta piosenka Kasi Noskowskiej była śpiewana głosem Eli nie Kasi Noskowskiej takie jest moje zdanie. Również bardzo mi się podobała w tym odcinku przemiana IGI Krefft jako Katy Perry super zaśpiewana rola Katy Perry oraz Kamila Pawelskiego jako Snoop Doga rewelacja. Jak zawsze jednak Chciałbym pogratulować zwycięzcy odcinka w tym przypadku Antkowi Smykiewiczowi wygranej odcinka i bardzo emocjonalnej roli oraz emocjonalnego przekazania swojej nagrody na cel charytatywny brawa za wrażliwość to rzadka cecha u faceta niestety.

    25.03.2019 09:33
  • gratulacje dla Antka (gość)

    Edycja dobra, głównie pod względem obsadowym, bogata w zdolnych ludzi, bo pod względem różnorodności proponowanych wcieleń to na razie dość średnio, ale może się to jeszcze polepszy, bo w końcu odcinków będzie aż 12. Wczoraj bardzo dobry, mocny odcinek. L. Armstrong wreszcie w męskim wydaniu. Był świetny. A to nie jedyne tak oczekiwane wcielenie. Wreszcie też Muniek Staszczyk w męskim wykonaniu. Jako rodowita Częstochowianka tym bardziej to doceniam. Oraz wreszcie Kasia Nosowska w kobiecym wykonaniu. Godnym wykonaniu. Ta piosenka zawsze mnie wzrusza i wiąże się nierozerwalnie z przywołanym przez Pana Pawła Królikowskiego rokiem 97. A miałam wtedy 8 lat.

    24.03.2019 15:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×