"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 5. s. 12. Dawid Podsiadło na scenie! Kto tak rewelacyjnie wcielił się w muzyka?

W najbliższym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na scenie pojawi się Dawid Podsiadło! Kto tak rewelacyjnie wcielił się w muzyka? Zobaczcie występ!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 12. odcinek 5. w sobotę, .5.10.2019 o godz. 22:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nadchodzącym odcinku Jeremi Sikorski wcieli się w Dawida Podsiadło – jednego z najbardziej utalentowanych i cenionych artystów młodego pokolenia. Dawid ma na swoim koncie wiele przebojów i 3 albumy, z których każdy uzyskał status diamentowego. Jest też wokalistą o nietuzinkowej osobowości i charakterystycznym stylu śpiewania i brzmieniu muzyki. Co na temat tej postaci mówi Jeremi?

Ewelina Lisowska jako Maluma! Latynoskie rytmy zapewnią jej zwycięstwo?Zobacz więcej

Odchodząc na chwilę od muzyki, najbardziej lubię Dawida za ten jego styl bycia – opowiada Jeremi Sikorski. – On ogólnie jest introwertykiem, zamyka się w mikrofonie, ma taką pozycję, że częściej patrzy w ziemię. (…)Teraz sobie to uświadomiłem, że trochę we mnie też jest introwertyka – zdradza w rozmowie z Maciejem Dowborem.

Jak wypada Jeremi w roli Dawida? Zobaczcie fragment programu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • całkiem fajnie i dość blisko oryginału pod wieloma względami (gość)

    Jakiś czas temu zauważyłam w TTBZ w filmikach przed występami reklamę nazwijmy to operatora finansowego. Niby nie jakaś łopatologiczna, ale jednak bardziej widoczna niż wcześniejsze. Mam nadzieję, że program się z tym nie zagalopuje i nie będzie jak w TZG, które coraz bardziej się komercjalizuje i chwilami wygląda jak spot reklamowy, a nie program o tańcu.

    03.10.2019 18:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×