"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 5. s. 12. Kolejne zwycięstwo Łukasza Zagrobelnego! Tym razem brawurowo wcielił się w Krzysztofa Krawczyka

W 5. odcinku 12. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Łukasz Zagrobelny, który brawurowo wcielił się w Krzysztofa Krawczyka! Co jeszcze wydarzyło się w 5. odcinku TTBZ?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 12. odcinek 5. - co się wydarzyło?

W piątym odcinku, pierwszy utwór („Za tobą pójdę, jak na bal”) zaśpiewał Krzysztof Krawczyk, a właściwie Łukasz Zagrobelny. – Petarda, naprawdę – mówił Paweł Królikowski razem pozostałymi jurorami oklaskując Łukasza na stojąco. – Słuchało się tego z wielką przyjemnością – dodała Małgorzata Walewska. Emilia Komarnicka – Klynstra wcieliła się w Billie Eilish i wykonała piosenkę „Bad Guy”. – Jesteś tak fantastyczną aktorką, że po raz kolejny stworzyłaś fenomenalną kreację osobowościową i znakomicie udało ci się tę barwę głosu utrzymać, pomimo tego co musiałaś na scenie wykonać – oceniła Kasia Skrzynecka.

Emilia Komarnicka-Klynstra jako 18-letnia idolka nastolatków!Zobacz więcej

Ewelina Ruckgaber stała się Zenkiem Martyniukiem w „Przekornym losie”. Również otrzymała owację na stojąco. – Był ten niewymuszony sympatyczny wdzięk, była ta lekka, ale nieprzerysowana nosowość, (…) wszystkie gesty, cudowny kontakt z publicznością, wszystko – brawo! – docenił talent Eweliny Kacper Kuszewski. Kasia Ptasińska przeistoczyła się w Prince’a w „Cream”. Kasię także jury oklaskiwało na stojąco. – Od tego nie można oczu oderwać i ty w tym wszystkim – po prostu profesjonalistka – stwierdziła Kasia Skrzynecka.

Ewelina Lisowska wylosowała Kylie Minogue i utwór „Spinning Around”. – Ja się ustosunkuję do wokalu, który mam wrażenie jest dużo lepszy od oryginału. (…) Znakomity występ – komplementowała piosenkarkę Małgorzata Walewska. Adam Strycharczuk zamienił się w Micka Hucknalla z Simply Red w hicie „If You Don’t Know Me By Now”. – Zdecydowanie był to najlepszy twój popis wokalny, opartym dźwiękiem od samego początku panowałeś nad każdą frazą – mówiła po występie Małgorzata Walewska.

Dawid Podsiadło na scenie! Kto tak rewelacyjnie wcielił się w muzyka?Zobacz więcej

Jeremi Sikorski wcielił się w Dawida Podsiadło w „Trofeach”. – Jak słyszę twoją opowieść, gdzie ty możesz pojechać, to chce mi się po prostu rzucić to wszystko i też tak zgubić się ze światem i zacząć działać z tobą właśnie w takiej artystycznej wariacji – powiedział Paweł Królikowski. Robert Koszucki przeistoczył się w Precious Wilson z Eruption i wykonał „I Can’t Stand The Rain”. – Te nogi są warte majątek i powinieneś sprzedać to bardzo drogo – żartował Kacper Kuszewski, śmiejąc się do łez.

Jurorzy przyznali zwycięstwo Łukaszowi Zagrobelnemu. Druga była Ewelina Ruckgaber a trzeci Jeremi Sikorski. Co na to uczestnicy? Podtrzymali decyzje jury i 5. odcinek show wygrał Łukasz Zagrobelny. Swoją nagrodę – czek na 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

A w kolejnym odcinku: Adam Strycharczuk – Freddie Mercury, Robert Koszucki – Tarzan Boy, Ewelina Lisowska – Wiz Khalifa, Kasia Ptasińska – Cleo, Emilia Komarnicka – Klynstra - Kazik Staszewski – Kult, Jeremi Sikorski – Izabela Trojanowska, Ewelina Ruckgaber – Sam Brown, Łukasz Zagrobelny – Grzegorz Turnau.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gratulacje dla Łukasza (gość)

    Druga wygrana z rzędu i chyba najlepszy Krzysztof Krawczyk w historii programu. Jednocześnie mam nadzieję, że każdemu z uczestników będzie dane wygrać choć raz. Cały odcinek był bardzo dobry. Choć Jeremi jako Dawid Podsiadło mógł wypaść jeszcze lepiej. Zwłaszcza głosowo. Szkoda, że jest tyle powielanych wielokrotnie postaci. Najbardziej interesujące zawsze są premierowe metamorfozy.

    10.10.2019 12:19
  • Waldi (gość)

    Witam Moim zdaniem w tym piątym odcinku 12 sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi znajomo" wszyscy uczestnicy byli wspaniali każdy odegrał swoją postać tak jak powinien nie było w tym odcinku podziału w mojej opinii na lepsze i gorsze występy każdy odegrał swoją postać jak spod niteczki może oprócz Roberta Koszuckiego jako Precious Wilson z zespołu Eruption w Piosence " I Cant Stand the Rain"choć występ Roberta Można uznać z drugiej strony za równie udany bo przecież Robert świetnie się bawił wykonując te postać a o to chyba też chodzi w tym programie. Na szczególne wyrazy Uznania zasługuje za to dla Kasia Ptasinska która moim zdaniem przeistoczyła się w Princea w 100 % z Szalonej dziewczyny stała się facetem który jest bardzo seksowny i wie czego chcę Brawo Kasia. Chciałbym pogratulować Również Łukaszowi Zagrobelnemu udanego występu w roli Krzysztofa Krawczyka "w Piosence pójdę jak na bal" i już drugiej wygranej odcinka. Brawo Łukasz

    08.10.2019 09:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×