"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 7. s. 10. Jason Derulo zachwycony występem Rafała Szatana! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Rafał Szatan w "Twoja twarz brzmi znajomo" ma za sobą kolejną świetną metamorfozę. Wcielił się w Jasona Derulo. Amerykański wokalista dowiedział się o tym i postanowił zwrócić się do Rafała w kilku słowach!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 10. w soboty o godz. 22:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W najbliższą sobotę Rafał Szatan wcieli się w Jasona Derulo. Musiał odtworzyć wokalistę w piosence "Want To Want Me". Okazuje się, że kibicuje mu sam Derulo! – Jestem super podekscytowany ponieważ usłyszałem, że Rafał będzie wykonywać "Want To Want Me" – zdradza Derulo.

Co jeszcze mówi? Zobacz wideo!

Rafał Szatan z gołą klatą jako Jason Derulo! Wygra? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • znów Jason Derulo- sezon po sezonie-chyba ze względu na jego zbliżający się u nas koncert (gość)

    To był materiał pokazany Rafałowi przed występem jako wyraz tego, że Jason mu kibicuje i dopiero zapowiedź tego, że obejrzy występ, a nie reakcja po. W ogóle w tej jubileuszowej edycji sporo jest takich filmików- taka nowość. Tym fajniejsza, że nie obejmuje tylko rodzimych wykonawców. Co do samego Rafała to jest bardzo dobry. Jest w czwórce uczestników, która wyraźnie, jak nigdy, dominuje nad resztą. Fajnie prezentuje się w tym programie. Takie rzeczy pomagają gdy promuje się też inną swoją działalność (np. kiedyś udział Kasi Stankiewicz w TzG gdy wznawiała współpracę z Varius Manx). W przypadku Rafała jest to rola w mjm. Fajnie, że dostał szansę pokazania się też tam i nie ma co doszukiwać się w tym drugiego dna. Myślę, że broni się talentem.

    22.10.2018 14:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×