"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 7. s. 12. Emilia Komarnicka-Klynstra przeszła samą siebie! Takiego Michaela Jacksona jeszcze nie było!

Emilia Komarnicka-Klynstra przeszła samą siebie! Takiego Michaela Jacksona w "Twoja twarz brzmi znajomo" jeszcze nie było! Musicie to zobaczyć!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 12. odcinek 7. w sobotę, 19.10.2019 o godz. 22:25 w Polsacie - sprawdź program tv

W kolejnym odcinku 12. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" Emilia Komarnicka – Klynstra wcieli się w muzyka, którego artystyczne dokonania sprawiły, że stał się legendą popu. – Myślę, że każde pokolenie zna Michaela Jacksona – mówi aktorka.

Emilia Komarnicka-Klynstra jako 18-letnia idolka nastolatków!Zobacz więcej

Emilia wykonuje utwór "Beat It" z albumu "Thriller", który uchodzi za jeden z najlepszych w historii muzyki. – Przyszło mi się mierzyć z niemożliwym. Można powiedzieć, że Michael Jackson miał głos, słuch i ruch absolutny – opowiada Emilia. – W niego się nie da wcielić. Jego chyba tylko można naszkicować - dodaje w rozmowie z Maciejem Dowborem.

Dodatkowo sprawę utrudnia kontuzja ręki, której uczestniczka nabawiła się podczas treningów do tego odcinka. Jak wypada aktorka jako Jackson? Znakomicie – zobaczcie fragment programu!

Łukasz Zagrobelny znowu bliski wygranej! Kto tym razem go wyprzedził?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ! (gość)

    Jeśli Emilia nie wygra wreszcie odcinka tym wykonaniem to będzie to bardzo dziwne i rozczarowujące. Bardzo mocno życzę wygranej jej i Ewelinie Lisowskiej. W ttbz powinno się liczyć odwzorowanie postaci aktorsko, wokalnie i choreograficznie - przypominanie powierzonej postaci pod każdym kątem, a nie dowcip. Jest to pr. rozrywkowy, w którym zabawa jest istotna, ale przede wszystkim to talent show mający doceniać wszechstronność artystyczną.

    17.10.2019 16:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×