"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 8. s. 9. Wygrała Ruda z Red Lips jako Beth Ditto z zespołu Gossip! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W ósmym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" na scenie pojawili się m.in. Michał Wiśniewski, Rammstein, Sylwia Grzeszczak, Olek Klepacz, Billy Idol i Zara Larsson. Które metamorfozy były najlepsze? Kto tym razem zwyciężył w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" - sprawdź program tv

Jako pierwszy na scenie w roli Michała Wiśniewskiego pojawił się zwycięzca poprzedniego odcinka Filip Lato. Zaśpiewał „Zawsze z tobą chciałbym być”. –Muszę się przyznać, że jeżeli ja tak wyglądałem to ja się absolutnie dziwię, że sprzedałem te wszystkie płyty. Ale cudownie było. Jestem pod wielkim wrażeniem – powiedział prawdziwy wokalista „Ich Troje”. –Występ był fantastyczny. Połączenie rozedrganego głosu i charakterystycznej chrypy Michała Wiśniewskiego to jest taki wibrochryp. Brawo! Bardzo mi się podobał twój występ, był bardzo energetyczny – mówiła Kasia Skrzynecka.

Dwóch Wiśniewskich na scenie show! Co wydarzy się w nowym odcinku? [FRAGMENT WYSTĘPU]Zobacz więcej

Ruda z Red Lips przeistoczyła się w Beth Ditto z zespołu Gossip w „Heavy Cross”. –Dla mnie jesteś mistrzem kameleonem tej edycji. Pyk i po prostu jesteś kimś innym. I to zdumiewa mnie, że tak świetnie wychodzi to osobie, która nie jest aktorką. Twoja świadomość ciała jest nieprawdopodobna. Nie wystarczy założyć pogrubiający kostium. Trzeba znaleźć taką motorykę ruchu, zupełnie inną niż jako super szczupła i śliczna dziewczyna. Kocham cię. Jesteś fantastyczna – chwalił Rudą Kacper Kuszewski. Krzysztof Szczepaniak stał się Tillem Lindemannem z Rammsteina. Wykonał piosenkę „Feuer Frei”. –Trochę się gubię, kiedy widzę cię w takich rytmach, które trudno zakwalifikować jako taneczne. Trochę nie mogę się połapać w charakterze tej nachalnej pościelówy, której moje serce już by nie wytrzymało. Aczkolwiek jest to tak smacznie wyuzdane i tak uderzone celnie głową w mur, że aż się chce płakać ze szczęścia, jak się na to patrzy – w swoim stylu podsumował występ Paweł Królikowski. Natalia Krakowiak wcieliła się w Sylwię Grzeszczak w hicie „Tamta dziewczyna”. –Gratuluję jesteś piękna, śpiewasz pięknie, świat przed tobą stoi otworem – oceniła Małgorzata Walewska, podkreśliwszy wcześniej trudność wylosowanej przez Natalię piosenki.

Sylwia Grzeszczak? Nie, to Natalia Krakowiak! [FRAGMENT WYSTĘPU]Zobacz więcej

Andrzej Młynarczyk przeistoczył się w Olka Klepacza z Formacji Nieżywych Schabuff w utworze „Klub wesołego szampana”. Towarzyszyła mu Małgorzata Pieńkowska, która odtworzyła samą siebie. –Uroczy Olek Klepacz. Zrobiłeś to moim zdaniem nie przerysowując, ale z ogromnym poczuciem humoru, dystansem i bardzo blisko głosowo tej wersji, którą doskonale wszyscy znamy z radia – powiedziała Kasia Skrzynecka. Anna Guzik zmierzyła się z postacią Billy’ego Idola w „Rebel Yell”. –W twoim występie spodobało mi się to, co mi się zawsze podoba najbardziej. Ogromna wiarygodność i autentyzm postaci. Bo to się udziela. Publiczność zaczyna wierzyć w te okoliczności i w ten świat, który stwarzasz. Fantastyczny występ - skomplementował aktorkę Paweł Królikowski. Janek Traczyk wcielił się w tragicznie zmarłego Andrzeja Zauchę. Zaśpiewał hit „Bądź moim natchnieniem”. –To jest nieprawdopodobne, co ty potrafisz zrobić ze swoim głosem. Wreszcie jesteś prawdziwym mężczyzną w tym programie. Widziałam, jak się mocujesz ze swoim głosem, żeby nie wypadać z tej barwy. Tam na początku trochę Jasia się wkradało. Tak czy inaczej jest to wspaniałe twoje wcielenie i duża niespodzianka to była dla nas – mówiła Małgorzata Walewska. Izabella Miko przeistoczyła się w Zarę Larsson w „Ain’t My Fault”. –Iza swoim występem po raz kolejny udowadniasz, że masz fantastyczny rodzaj prezencji fizycznej na scenie. Bo to jest dla mnie coś więcej niż taniec. Zgadzam się z Małgosią, że postęp wokalny, który robisz z odcinka na odcinek jest niesamowity. Bo to było chyba najambitniejsze wokalnie zadanie z jakim tutaj przyszło Ci się zmierzyć. Takie było moje odczucie. Gratuluję ci – mówił Kacper Kuszewski.

Gloria Gaynor, Piotr Kupicha i Beyoncé na scenie! Kto wygrał 7. odcinek? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Głosowanie jurorów właściwie nie wyłoniło zwycięzcy – 28 punktów zgromadziła Ruda, po 25 Filip Lato i Krzysztof Szczepaniak, a po 20 mieli Natalia Krakowiak i Janek Traczyk. Zwyciężczynią odcinka została Ruda z Red Lips. Czek na 10 tysięcy przekazała Kubie Opońskiemu, podopiecznemu Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. A w kolejnym odcinku: James Brown, Carly Rae Jepsen, Krystyna Prońko, Lana Del Ray, Adam Lambert, Czesław Niemen, Steven Tyler (Aerosmith), Cyndi Lauper.

Zobaczcie zdjęcia z 8. odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo"! Czyj występ podobał się wam najbardziej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • dwa zwycięstwa w tym pr. to rzadkość godna pogratulowania (gość)

    Po cichu liczyłam wreszcie na wygraną Janka Traczyka. Drugie zwycięstwo Rudej oznaczało tym samym, że ttbz 9 nie miało szans być pierwszą edycją gdzie choć raz wygra każdy uczestnik, a długo była na to szansa.

    24.07.2018 16:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×