"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 9. s. 11. Katarzyna Dąbrowska jako Amy Winehouse! Co za niesamowita metamorfoza!

Przed nami 9. odcinek 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Dąbrowska wcieli się tym razem w Amy Winehouse! Co za niesamowita metamorfoza - zobaczcie tylko fragment jej występu!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. odcinek 9. w sobotę, 20.04.2019 o godz. 22:25 w Polsacie! - sprawdź program tv

W najbliższą sobotę Katarzyna Dąbrowska ponownie pokaże jak olbrzymi drzemie w niej talent. Wcieli się w nieżyjącą już brytyjską gwiazdę Amy Winehouse. Jej album pt. „Back to Black” otrzymał w 2008 roku rekordową liczbę nagród Grammy kiedykolwiek przyznaną brytyjskiemu artyście.

TOP15 najczęściej oglądanych metomorfoz uczestników!Zobacz więcej

Rok wcześniej Amy uhonorowano nagrodą Brit Award dla najlepszej brytyjskiej artystki. Nie będzie zatem łatwo – przed Katarzyną Dąbrowską kolejne niezwykle trudne zadanie, któremu musi sprostać. Zaśpiewa utwór „Valerie” z koncertu dla Nelsona Mandeli, na którym występowała brytyjska piosenkarka.

Jak wypada? Zobaczcie przedpremierowy fragment programu "Twoja twarz brzmi znajomo"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Waldi (gość)

  Szkoda również że tylko dwa odcinki zostały do końca edycji poziom naprawdę jest rak wysoki że będzie mi tych uczestników 11 edycji bardzo brakowało więcej takiej edycji z takimi uczestnikami którzy na takim poziomie robią swoje postaci nie będzie.

  27.04.2019 22:07
 • Waldi (gość)

  Moim zdaniem wszyscy uczestnicy11 edycji programu twoja twarz brzmi znajomo pokazali w 9 odcinku że są mistrzami świata w naśladowaniu postaci i robią to naprawdę na bardzo wysokim poziomie jednak to co zrobiła Kasia Dąbrowska tego nie da się opisać ona była śp Amy Winehous śpiewała jej głosem te ruchy na scenie wszystko było to samo naprawdę Kaśka Tymi metamorfozami zyskała mój ogromny szacunek i pokazała jaka pracowita i zdolna jest. Zasłużenie Kasia Wygrała dziewiąty odcinek programu twoja twarz brzmi znajomo jak i pierwszy odcinek 11 edycji. Uważam również że w tym sezonie poziom jest tak wysoki że żaden uczestnik nie powinien być w duetach dlatego że to by ich po prostu obraziło i to bardzo.

  27.04.2019 22:05
 • no nieźle (gość)

  Chociaż czasami mam lekkie wrażenie, że jest trochę przechwalana. Zobaczymy jak wyszedł jej refren. Każdy się tu bardzo stara dlatego cieszę się, że każdy wygrał choć raz. Staszek w poprzednim odcinku zasługiwał na wygraną za całą swoją pracę w tym programie. To zdolny facet, który bardzo dobrze śpiewa. Miałam okazję słyszeć go na żywo.

  18.04.2019 12:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×