"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 9. s. 12. Wygrała Ewelina Lisowska jako Justyna Steczkowska! Była lepsza nawet od oryginału?

Zwycięzcą 9. odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo" została Ewelina Lisowska, która wcieliła się w Justynę Steczkowską. Co jeszcze się wydarzyło?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 12. odcinek 9. - co się wydarzyło?

W 9. odcinku show jako pierwszy w roli Franky’ego Gee z Captain Jacka wystąpił Adam Strycharczuk. – Dzisiaj zniknąłeś. Nie widać cię ani grama ani w wyglądzie, ani w ruchu, ani w barwie głosu, ani w takiej energii jaką wniosłeś na scenę. (…) Super, bardzo dobrze, gratuluję! – powiedział Kacper Kuszewski. Jeremi Sikorski wcielił się w Ronniego Ferrari w hicie „Ona by tak chciała”. – Czasami jednak pewne ruchy zdradzały to, że masz nieprawdopodobną muzykalność. To po prostu siedzi w tobie i widać było, że to hamowałeś – mówiła Małgorzata Walewska.

Łukasz Zagrobelny wcielił się w Shirley Bassey w „Goldfinger”. – Roztoczyłeś tutaj taką iluzję nieprawdopodobną i taki czar wielkości postaci (…). Nie pobrzmiewał tam nigdzie twój męski tembr głosu. I jeszcze jedna wisienka na torcie niesamowita uwodzicielska kobiecość – chwaliła Łukasza Kasia Skrzynecka. Kasia Ptasińska wylosowała „Tones And I” w „Dance Monkey”. – Barwowo bardzo byłaś blisko oryginału, troszeczkę wychodziłaś poza tonację, przewyższałaś co mnie zaskoczyło (…). I fajnie jak zwykle – podsumowała wykonanie Małgorzata Walewska.

Cudowna Dolly Parton w programie! Emilia Komarnicka-Klynstra nie ma sobie równych?Zobacz więcej

Robert Koszucki wcielił się w Johna Lennona w utworze „Stand By Me”. – Naprawdę to się bardzo udało świetnie, Robert, świetnie – powiedziała Kasia Skrzynecka. Ewelina Lisowska zamieniła się w Justynę Steczkowską w piosence „Za karę”. – Nie mam słów naprawdę, ja pamiętam, jak Justyna śpiewała, ale teraz, to co dzisiaj prezentujesz sobą to jest majstersztyk naprawdę – zachwycał się występem Eweliny Paweł Królikowski.

Emilia Komarnicka –Klynstra przeistoczyła się w królową country Dolly Parton i zaśpiewała „Nine To 5”. – Od momentu wejścia już nas kupiłaś tutaj – stwierdziła Małgorzata Walewska a Kasia Skrzynecka dodała: - Po raz kolejny fantastycznie wykonane zadanie aktorskie, bo naprawdę byłaś Dolly Parton. Ewelina Ruckgaber wcieliła się w Maćka Maleńczuka i wykonała „Dawna dziewczyno”. – Cały początek piosenki, klimat – Kasia Skrzynecka była zachwycona występem Eweliny. Kacprowi podobał się też moment improwizacji, który jego zdaniem był „od strony muzycznej, energetycznej w pewien sposób najsilniejszym punktem występu, tak dobrze się tego słuchało”.

Ewelina Lisowska oskarżona o rasizm! Hejterzy życzą jej śmierci! Jak reaguje wokalistka?Zobacz więcej

Po głosowaniu jurorów prowadził Łukasz Zagrobelny, tuż za nim uplasowała się Ewelina Ruckgaber, trzecia była Ewelina Lisowska. Decyzją uczestników zgromadziwszy 51 punktów 9. odcinek wygrała Ewelina Lisowska. Swoją nagrodę, czek na 10 tysięcy złotych przekazała Milickiemu Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych.

A już w kolejnym odcinku: Kasia Ptasińska – Britney Spears, Robert Koszucki – Bogdan Łyszkiewicz, Chłopcy z placu broni, Jeremi Sikorski – Kamil Bednarek, Adam Strycharczuk – Katie Mehlua, Emilia Komarnicka – Klynstra – Jon Bon Jovi, Łukasz Zagrobelny – David Paich, Toto, Ewelina Ruckgaber – Dan Reynolds, Imagine Dragons, Ewelina Lisowska – Christina Aguilera.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • lepsza od oryginału nie była, ale (gość)

  występ bardo dobry. Gratulacje dla Eweliny. Wreszcie wygrała. Chyba najlepsza Justyna Steczkowska w programie. Zwłaszcza drugi występ na luzie. I fajnie, że akurat ta piosenka. Fajnie, że każdy miał okazję wygrać. Głosowanie jury dość niezrozumiałe. Kacper Kuszewski dwa razy wstawał po jej występie, a potem dał tylko 4 pkt. Z kolei dla drugiej Eweliny noty niestety za wysokie. Głos niestety bardzo daleko od Maćka Maleńczuka. Choć aktorsko i charakteryzacyjnie super.

  07.11.2019 13:24
 • Waldi (gość)

  Jeszcze co jest piękne w tym programie to to że nikt nikomu nie zazdrości i wszyscy tworzą team i to że Łukasz Zagrobelny i Emilia Komarnicka oraz Ewelina Ruckaberg śpiewali swoje piosenki pięknie i zasługiwali na wygraną odcinka a jednak postanowili zagłosować wraz z innymi uczestnikami na Ewelinę Lisowską i pozwolić aby ona wygrała odcinek i to jest piękna postawa przyjaźnią i miłością zdziałasz więcej niż zazdrością i nienawiścią w każdym przypadku.

  04.11.2019 09:55
 • Waldi (gość)

  Ja się Bardzo Cieszę że w końcu wygrała odcinek Ewelina Lisowska jako Justyna Steczkowska Ewelina Lisowska zasługiwała na wygraną odcinka już od dawna trochę szkoda że wygrała dopiero teraz ale z drugiej strony fajnie że wygrała wogóle odcinek choć pewnie że Ewelina Lisowska nie śpiewała jeden do jeden Jak Justyna Steczkowska Justyna Steczkowska ma zupełnie inny głos moim zdaniem od Eweliny Lisowskiej choć Ewelina się starła jak najlepiej oddać postać i zaśpiewać głosem Justyny Steczkowskiej i te starania jak widać przyniosły efekt bo prawie wszyscy uczestnicy w głosowaniu końcowym głosowali na Ewelinę Lisowską i dlatego ona wygrała ten odcinek. Kanapa w tym programie potrafi zdziałać niesamowite rzeczy jak widać. co do reszty Uczestników tej edycji programu "Twoja Twarz brzmi znajomo" znów nie miałem faworyta swoje postacie super odegrali wszyscy uczestnicy i widać że włożyli mimo chorób jakie ich w tym odcinku dopadły wiele serca i energii aby te swoje postacie dobrze odegrać jednak najpiękniej moim zdaniem śpiewali: Emilia Komarnicka -Klynstra jako Dolly Parton w piosence " Nine to 5" oraz Łukasz Zagrobelny Jako Shirley Basey w piosence "Goldfinger" Naprawdę Łukasz jako Facet dał z siebie 100 i zaśpiewał piosenkę " Goldfinger" przepięknie i głosem Shirley Basey brawo Łukasz Emilia Komarnicka również zaśpiewała piosenkę "Nine to 9" głosem Dolly Parton i z tą autentyczną radością z którą ona śpiewa tą piosenkę brawo Emilia jeszcze moim zdaniem na wyróżnienie zasługuje Ewelina Ruckaberg która zaśpiewała piosenkę Maćka Maleńczuka " Dawna dziewczyno" i zrobiła to również pięknie i się starała dać z siebie wszystko moim zdaniem się udało Barwo Ewelina RUckaberg , Emilia Komarnicka i Łukasz Zagrobelny swoich przepięknych występów w 9 odcinku 12 edycji programu " twoja twarz brzmi znajomo" super i jeszcze raz chciałbym progratulować Ewelinie Lisowskiej wygranej i9 odcinka jako Justyna Steczkowska w piosence " za karę" super Ewelina Lisowska zaśpiewała tą piosenkę tak jak potrafiła najlepiej.

  04.11.2019 09:42
 • ira (gość)

  no chyba zwariowali jaka lepsza haha, tak jak śpiewa Justyna to Lisowska jej do pięt nie dorasta

  03.11.2019 19:58
 • Teczek (gość)

  DUPA TAM. WCALE NIE BYŁA LEPSZA OD STECZKOWSKIEJ. BYŁA GORSZA A NAJLEPSZA TO BYŁ ZAGROBELNY.

  03.11.2019 18:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×