"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Odcinek specjalny w Niedzielę Wielkanocną! Katarzyna Skrzynecka w podwójnej roli!

Niezapomniane emocje, najlepsze metamorfozy oraz popisy wokalne i aktorskie na najwyższym poziomie. Już w Niedzielę Wielkanocną w Polsacie nowy odcinek specjalny najchętniej oglądanego w Polsce show prezentującego metamorfozy gwiazd "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co zobaczymy?

Multimedia

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" odcinek specjalny w Niedzielę Wielkanocną, 12 kwietnia, o godz. 15:45 w Polsacie!

Trzynasta edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wróci na antenę Polsatu jesienią. Nie oznacza to jednak, że widzowie muszą pożegnać się ze swoim ulubionym programem na aż tak długo. Już w Niedzielę Wielkanocną, 12 kwietnia stacja wyemituje specjalny odcinek, w którym przypomni finałowe wykonania z ostatnich dwunastu edycji show.

Przez koronawirusa nie będzie specjalnego odcinka na Wielkanoc?! Zdjęcia zostały przerwane!Zobacz więcej

Widzowie zobaczą więc między innymi: Katarzynę Skrzynecką podwójnej roli Sarah Brightman/Andrea Bocelli, Kacpra Kuszewskiego jako Marię Callas, Bartka Kasprzykowskiego wcielającego się w Nat King Cole’a, Kazika Mazura – w Marylin Monroe, Mateusza Ziółko – w Arethę Franklin, Marię Tyszkiewicz – w Rihannę czy Adama Strycharczuka w Violettę Villas oraz doskonałe transformacje innych uczestników programu.

Emisja kolejnych odcinków specjalnych planowana jest od maja br.

Zobacz galerię

Przypominamy, że producentem programu jest firma Endemol Shine Polska. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Choreografię nadzoruje Chris Adamski, a za charakteryzację odpowiedzialna jest Małgorzata Maykut. Pod kątem wokalnym uczestnikami opiekuje się Agnieszka Hekiert.

Komentarze

Skomentuj
  • super, że będą kolejne odcinki specjalne (gość)

    Ten najbliższy z finałowymi wykonaniami (mam nadzieję wszystkich zwycięzców) to już czwarty. W poprzednich latach były trzy takie odcinki. Dwa z nich ostatnio powtórzono. Szkoda, że nie wszystkie trzy. Trochę to dziwne, bo ten trzeci spokojnie mógł być w minioną niedzielę.

    08.04.2020 20:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×