"Twoja twarz brzmi znajomo". Olga Szomańska z "M jak miłość" w 6. edycji! [ZDJĘCIA]

Poznaliśmy kolejną uczestniczkę 6. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To aktorka znana m.in. z serialu "M jak miłość"!

Multimedia

W 6. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo,obok Michała Rudasia, Joanny Moro, Radosława Pazury i Mateusza Banasiuka, wystąpi również Olga Szomańska - piosenkarka i aktorka znana m.in. z roli Marzenki w "M jak miłość".

Olga Szomańska szerszej publiczności dała się poznać jako solistka chóru Piotra Rubika. To właśnie ona śpiewała utwór "Niech mówi, że to nie jest miłość". Wokalistka występowała również Andreą Boccellim, a na swoim koncie ma już pierwszą solową płytę "Nówka". Głos Szomańskiej możecie usłyszeć także w serialu "Pierwsza miłość", w którym śpiewa piosenkę z czołówki.

Oprócz kariery muzycznej Olga Szomańska jest aktorką serialu "M jak miłość", w którym wciela się w postać Marzenki. Na swoim koncie ma także role dubbingowe (podkładała głos w takich filmach jak "Merida Waleczna", "Dobry dinozaur" czy "Kraina Lodu").

Co o swoim udziale w programie mówi Olga Szomańska?

Na co dzień robię bardzo dużo rzeczy, które z reguły nigdy się ze sobą nie wiążą – mówi. – Dzięki temu show mogę połączyć swoje śpiewanie z aktorstwem czy doświadczeniem w dubbingu. Przede wszystkim jednak jest to zupełnie nowe wyzwanie i bardzo się na nie cieszę. Oczywiście, czeka mnie mnóstwo pracy i walka z samą sobą. Czuję jednak, że będzie to dla mnie niezapomniane przeżycie i świetna zabawa.

CZYTAJ TAKŻE:

"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". RADOSŁAW PAZURA DOŁĄCZYŁ DO GRONA UCZESTNIKÓW 6. EDYCJI!
"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". JOANNA MORO I MICHAŁ RUDAŚ PIERWSZYMI POTWIERDZONYMI UCZESTNIKAMI 6. EDYCJI!
"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". TAK POWSTAWAŁY ZMARSZCZKI, DZIĘKI KTÓRYM OLA SZWED WYGRAŁA EDYCJĘ! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×