"Twoja twarz brzmi znajomo". Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna są już 10 lat po ślubie. A razem aż 23 lata!

Kiedy Paulina Sykut poznała przyszłego męża, miała ledwie 16 lat. I nie mogła wówczas przewidzieć, że spędzi z nim kawał życia. Do Złotych Godów zostało już tylko nieco więcej, niż do tej pory! Wytrwałości!

Multimedia

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna

Dziesięć lat po ślubie i 23 lata razem. Małżeństwo Pauliny Sykut-Jeżyny, dziennikarki i prezenterki Polsatu i przedsiębiorcy Piotra Jeżyny to jeden z najtrwalszych związków w polskim show-biznesie. I jeden z najniezwyklejszych, biorąc pod uwagę, że kiedy się poznali, Paulina Sykut miała zaledwie 16 lat, a Piotr Jeżyna - 26:

Wpadł mi w oko, myślę, że ja jemu też, ale nie od razu zaczęliśmy się spotykać. Z początku po prostu kolegowaliśmy się. Bardzo się lubiliśmy. Piotrek miał wtedy dziewczynę, a ja byłam za młoda na związek. To nie był jeszcze ten moment - powiedziała Paulina Sykut w rozmowie z "Na żywo".

Spotkali się za sprawą wspólnego kolegi. Minęły dwa lata, zanim się w sobie zakochali. Były jedne oświadczyny, a potem... drugie. Piotr Jeżyna jest zdania, że jeśli od zaręczyn mija rok i nie dochodzi do ślubu, to pora na kolejne oświadczyny. Pierwszy pierścionek Paulina dostała w 2007 roku, kolejny cztery lata później. Para pobrała się 20 sierpnia 2011 roku. Suknię ślubną zaprojektował duet Bohoboco.

Paulina jest zazdrosna o męża i pilnie się przygląda kobietom, które z nim rozmawiają:

Czasem widzę, że go wprost podrywają. On się z tego śmieje i podchodzi z dystansem, ale mi nie jest do śmiechu. Zawsze go pytam: co ta albo tamta pani od ciebie chciała? Muszę to wszystko wiedzieć. Tak już mam i to jest poza mną. Nic z tym nie zrobię – stwierdziła prezenterka.

Od kilku lat Piotr Jeżyna jest menedżerem żony i decyduje o jej wszystkich ruchach zawodowych:

Oddała mi się w stu procentach w decyzjach zawodowych i nie narzeka. Lubię w niej szczerość, to jest coś, co zawsze mi w niej imponowało. Nie owija w bawełnę, tylko jeśli coś jest nie po jej myśli, to powie - wyznał Piotr Jeżyna w rozmowie z Gala.pl.

W 2016 roku Jeżynom urodziła się córeczka Róża. Paulina podkreśla, że jej mąż jest najważniejszym człowiekiem w jej życiu:

Jest wyjątkowy, dobry, jest moim wsparciem i nie wyobrażam sobie, żeby go nie było przy mnie. Każdego dnia dziękuję losowi, że mogłam go spotkać na swojej drodze. Jestem bardzo szczęśliwa - powiedziała w wywiadzie dla "Gali".

Z okazji 10. rocznicy ślubu Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała na swoim Instagramie piękne zdjęcie:

https://www.instagram.com/p/CSyb-9SA7c7/

Posypały się powinszowania, m.in.:

Gratulacje! 😍❤️❤️❤️ (qczaj)

Gratulacje🔥👏 (Piotr Rubik)

Kochani, jesteście wzorem pięknej miłości❤️ Bądźcie zawsze szczęśliwi i rozdawajcie szczęście innym❤️ Gratulujemy i ściskamy w tym wyjątkowym dniu❤️ Krzysiek i Asia @qzdeba 🙌 (Krzysztof Ibisz)

gratuluję Kochani 😍❤️ (Agnieszka Mrozińska)

Szczęścia pełne kieszenie i dużo dobrego zdrowia dla Was.🍀🦋

Paulina Sykut-Jeżyna śpiewa!

Już niedługo dziennikarka stanie w szranki z innymi uczestnikami programu "Twoja twarz brzmi znajomo 15". Prezenterka naprawdę potrafi śpiewać! W dzieciństwie występowała w chórze kościelnym, a później w Zespole Pieśni i Tańca „Powiśle”. W czasach licealnych amatorsko śpiewała piosenki poetyckie w Puławskim Ośrodku Kultury.

Paulina Sykut-Jeżyna uczestniczką hitowego show Polsatu!Zobacz więcej

Jako nastolatka została laureatką wielu ogólnopolskich konkursów i festiwali poezji śpiewanej. Zdobyła m.in. pierwszą nagrodę w XIV Ogólnopolskim Konkursie Literatury Współczesnej w Ostrowcu Świętokrzyskim, trzecią nagrodę w II Ogólnopolskim Spotkaniu z Piosenką Autorską „Oranżeria” w Radzyniu Podlaskim oraz pierwszą nagrodę w Przeglądzie Poezji Śpiewanej i Piosenki Autorskiej "Wyśpiewać Poezję" w Lublinie, a także trzecią nagrodę Prezydenta Miasta Włocławek i "Ilustrowanego Kuriera Polskiego" w Centralnym Spotkaniu Turnieju Poezji Śpiewanej XLIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego we Włocławku. Była również wokalistką trio ER-EL-KI.

W 2003 roku wystąpiła w drugiej edycji programu muzycznego telewizji Polsat "Idol", jednak nie przeszła do finału. Jest absolwentką dwóch kierunków: kulturoznawstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tomek (gość)

    Zosiu. Piszesz głupoty. Fajna dupa.

    29.08.2021 16:37
  • Zosia (gość)

    Nie lubię jej...krótkie nogi, macha rękoma.jak kura na grzędzie, uważa się za cudo świata, ..tańczy, śpiewa, recytuje....

    21.08.2021 21:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×