"Twoja twarz brzmi znajomo". Paweł Królikowski nie pojawi się w jury 13. edycji show Polsatu? Kto go zastąpi?

Od jakiegoś czasu Paweł Królikowski walczy o powrót do zdrowia. Ponieważ zbliża się wiosenna edycja "Twoja twarz brzmi znajomo", fani programu niepokoją się i pytają, czy aktor pojawi się w jury. Jeśli nie, to kto go zastąpi?

Multimedia

Paweł Królikowski nie pojawi się w jury "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Paweł Królikowski zasiada w jury "Twoja twarz brzmi znajomo" od początku istnienia show w Polsce, czyli o 2014 roku. Ze względu na problemy zdrowotne aktora pojawia się obawa, że nie zobaczymy go w kolejnej edycji. Pozostali jurorzy nie ukrywają, że nie wyobrażają sobie programu bez niego.

Paweł Królikowski wciąż w szpitalu. Będzie leczyć się w Niemczech?Zobacz więcej

– Wszyscy w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także w podczas rehabilitacji. Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia – powiedziała cytowana przez "Super Express" Katarzyna Skrzynecka.

Zdjęcia do 13. edycji show mają ruszyć już pod koniec stycznia, powrót Królikowskiego stoi więc pod dużym znakiem zapytania. Jury "Twoja twarz brzmi znajomo" może zostać uszczuplone o jedno miejsce (podobnie było w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", gdy Michał Malitowski zmagał się z depresją) lub w fotelu jurora pojawi się nowa osoba. Nieoficjalnie wiadomo, że propozycję powrotu do show otrzymał Bartłomiej Kasprzykowski, ale odmówił. Pod uwagę brani są także zwycięzcy poprzednich edycji: Adam Strycharczuk i Kazimierz Mazur, który w jury TTBZ zasiadał już w jednym odcinku zastępując Kacpra Kuszewskiego.

Adam Strycharczuk jako Violetta Villas doprowadził Małgorzatę Walewską do łez! Jak komentuje wygraną?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ARTUR ZMIJEWSKI (gość)

  PAWEL DELAG

  15.01.2020 22:55
 • ja (gość)

  No cóż płakać nie będziemy,jeszcze skrzynecka mogła by odejść,bo jej "mądrości"nie mozna ze spokojem słuchać

  14.01.2020 19:33
 • Daria (gość)

  Ja chcę jeszcze aby występują Sławomir Uniatowski i Wiktoria Gąsiewska i Klaudia Halejcio i Joanna Opozda

  14.01.2020 15:19
 • jeśli mowa o byłych uczestnikach w zastępstwie za pana Pawła to ja widziałabym tam Stefano Terrazzino, który też jednorazowo był już tam jurorem (gość)

  No chyba, że Stef wróci do TzG. Co do TzG to jako uczestniczkę widziałabym tam Emilię Komarnicką. W ttbz pokazała się dobrze m.in. właśnie od strony tanecznej. Może wystąpiłaby właśnie ze Stefano. Natomiast jeśli chodzi o ttbz 13 to możliwe jest też, że ta edycja zostanie po prostu przesunięta w czasie. Bo póki co nie wiadomo o niej zbyt wiele tzn. o nowych uczestnikach itp. itd. Ciekawym, fajnym i naprawdę dobrym rozwiązaniem byłby też powrót do jury DJ Adamusa.

  14.01.2020 00:28
 • CEZARY ZAK JURY (gość)

  ZASTAPI KRYSTIAN WIECZOREK

  13.01.2020 23:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×