"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Piotr Gąsowski odbył spontaniczną wycieczkę do Grecji. "Lepsze półtora dnia niż nic"

Spragniony wakacji Piotr Gąsowski odbył spontaniczną podróż do Grecji, która trwała zaledwie półtora dnia! Aktor i gospodarz programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zrelacjonował swój wyjazd na Instagramie.

Multimedia

Po kilkumiesięcznej przymusowej izolacji większość z nas tęskni za dalekimi wakacjami. Ta tęsknota mocno dała się we znaki prowadzącemu programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Spragniony zagranicznych wyjazdów Piotr Gąsowski w przypływie chwili kupił bilety na jedną z greckich wysp.

Witajcie! Kalimera! Moje życie jest pełne niespodzianek! Tym bardziej że sam sobie te niespodzianki robię! Wczoraj jeszcze nie wiedziałem, że tu będę. O drugiej w nocy kupiłem bilet do Grecji na Zakynthos... o szóstej byłem w samolocie! Nie zaspałem, ale nic dziwnego, ponieważ się nawet nie położyłem - napisał na Instagramie Piotr Gąsowski.

Anna Guzik pokazała seksowne zdjęcie. Aktorka jest coraz szczuplejsza!Zobacz więcej

Niecodzienna wycieczka aktora trwała jednak zaledwie półtora dnia!

Po przylocie skuter i w drogę! Jeżdżę po wyspie, jeszcze nie mam hotelu... taki nagły wypad! Krócej niż nad Bałtyk, dużo taniej, a i morze cieplejsze! Jest pięknie i pusto! Jak nie w sezonie! Szkoda, że jutro muszę wracać! Ale lepsze półtora dnia niż nic, nieprawdaż?! Carpe Diem, moi drodzy - dodał Gąsowski.

Spontanicznego wyjazdu pozazdrościła koledze m.in. Katarzyna Skrzynecka.

Chyba nie masz wątpliwości, kto z twoich przyjaciół teraz najbardziej ci zazdrości - napisała w komentarzu aktorka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • pewnie dłuższy wyjazd nie był możliwy z powodu nagrań kolejnych odcinków Ttbz (gość)

    Natomiast w kwestii już zrealizowanych edycji zastanawia mnie czemu na ipli część sezonów jest tylko czasowo, a inne nie mają takich ograniczeń dostępności. To samo tyczy się programu Taniec z gwiazdami gdzie część edycji ma ograniczenia czasowe i miejscowe. Tak jak w przypadku Ttbz znikanie po pewnym czasie tych materiałów nie jest aż tak odczuwalne, bo całe występy, ostatnio też z przygotowaniami i ocenami są na yt, tak w przypadku Tzg dosyć szkoda, że te edycje są usuwane (ostatnio np. edycja 6), bo niestety na yt nie ma wszystkich występów. Nie mówiąc już o ich pełnych wersjach. Skoro niektóre materiały z jakiś powodów mogą być na ipli jedynie czasowo to może pora uporządkować materiały na YT.

    10.07.2020 18:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×