"Twoja twarz brzmi znajomo". Powstał świąteczny odcinek rozrywkowego hitu Polsatu! Krzysztof Ibisz współprowadzącym! Kiedy emisja?

Święta to czas marzeń o pięknej choince, śniegu i ciągnących po nim saniach z prezentami oraz przede wszystkim ciepłych wieczorach spędzonych w gronie najbliższych. To także czas, kiedy jeszcze większą troską powinniśmy otoczyć tych, którzy liczą na naszą pomoc. Takiego wsparcia potrzebują także podopieczni Fundacji Polsat. To właśnie dla nich, 18 grudnia w Polsacie, przepiękne metamorfozy przygotują gwiazdy specjalnego świątecznego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Multimedia

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek specjalny - emisja w piątek, 18 grudnia, o godzinie 20:00 w Polsacie

To będzie niezapomniany odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" w świątecznym klimacie. Największe hity, bez których wielu z nas nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia, wykonają zwycięzcy i uczestnicy poprzednich edycji show. W roli prowadzących zobaczymy niezawodnego Macieja Dowbora oraz Krzysztofa Ibisza, którego czeka nie lada wyzwanie, bo specyficzne poczucie humoru Piotra Gąsowskiego jest trudne do podrobienia. Efekty zobaczymy już 18 grudnia na antenie Polsatu.

Polsat ujawnia nazwiska gwiazd 14. edycji! Wiemy, kto wystąpiZobacz więcej

Za jurorskim stołem zasiądą: Przewodnicząca Rady Fundacji Polsat Małgorzata Nawrocka, jurorka Małgorzata Walewska i na co dzień prowadzący program, aktor Piotr Gąsowski. Na scenie swoje metamorfozy zaprezentują Katarzyna Skrzynecka, Ewelina Lisowska, Czadoman, Gosia Andrzejewicz, Stefano Terrazzino, Adam Strycharczuk, Katarzyna Dąbrowska, Filip Lato i Marek Kaliszuk. Zwycięzca odcinka przekaże Fundacji Polsat aż 100 tysięcy złotych!

W pierwszą damę piosenki, wokalistkę jazzową Ellę Fitzgerald w utworze „Winter Wonderland” wcieli się Katarzyna Skrzynecka. Z kolei Katarzyna Dąbrowska w roli Seweryna Krajewskiego zaśpiewa przepiękną świąteczną balladę, pt. „Dzień jeden w roku (Jest taki dzień)” Czerwonych Gitar. Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak wykona piosenkę „Pada śnieg”. Marek Kaliszuk przeistoczy się w nieodżałowanego George’a Michaela w hicie wszechczasów „Last Christmas”. Gosia Andrzejewicz przemieni się w postać, dzięki której udowodniła w 13. serii programu, że nie ma rzeczy niemożliwych, czyli Mariah Carey. Piosenkarka zaśpiewa przebój „All I Want For Christmas”. Jakie niespodzianki szykują pozostałe gwiazdy show? Przekonajcie się sami!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • liczyłam na świąteczny odcinek specjalny TzG, może kiedyś będzie, ale taki odcinek TTBZ to też fajnie (gość)

    Chyba pierwszy odcinek specjalny, który będzie absolutnie czymś nowym, z nowymi występami, a nie zlepkiem poprzednich występów. Oczywiście takie odcinki TTBZ czy TZG też są fajne, ale jednak absolutna nowość jest czymś jeszcze lepszym. Najbardziej czekam na występ mistrza trzeciej edycji czyli Stefano Terrazzino. Fajnie, że znalazł czas na wzięcie udziału w tym odcinku mimo innych zobowiązań zawodowych np. różnego typu warsztatów, które prowadzi. Zaskoczyła mnie tylko pora emisji. Dobrze, że na głównym Polsacie, ale dziwne, że w piątek o 20. Zwykle odcinki specjalne TTBZ były w soboty późnym wieczorem, w zwyczajowym czasie emisji TTBZ albo w niedzielę popołudniu w czasie typowym dla powtórek programu. A tu nagle odcinek będzie w porze emisji przeznaczonej dotąd dla TZG. Tymczasem odcinki specjalne TZG są, ale w piątki wczesnym popołudniem i to jeszcze na SuperPolsacie , a nie na głównym kanale. Dziwne to. Zresztą ten odcinek specjalny TTBZ to trochę taki mix TTBZ i TZG. Bo będą tam osoby z TTBZ, ale i prowadzący TZG Krzysztof Ibisz. Oraz osoba, która łączy te dwa programy czyli Stefano Terrazzino. ♥

    07.12.2020 11:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×