"Twoja twarz brzmi znajomo". Robert Janowski kiedyś i dziś. Zobacz, jak się zmieniał na przestrzeni lat! Kiedyś też miał dłuższe włosy! Zobacz archiwalne zdjęcia

Robert Janowski w polskim show-biznesie jest obecny od przeszło czterech dekad. W tym czasie zdążył nie tylko sporo osiągnąć, w tym Złotą Telekamerę, ale także wielokrotnie eksperymentować z wizerunkiem! Lubiany prezenter i piosenkarz zaprezentował się fanom w wersji, której nie widzieli od dawna! Czyżby wracał do fryzury sprzed lat, gdy włosy spinał w kucyk?

Multimedia

Robert Janowski - piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, prezenter, lektor

Robert Janowski urodził się 22 marca 1961 w Inowrocławiu, choć wychowywał się na wojskowym osiedlu w Sochaczewie. Największą popularność i rozpoznawalność zdobył za sprawą musicalu Metro, jednak przed mikrofonem stawał już w latach 80., realizując swoją pasję jako wokalista zespołów nowofalowych.

Małgorzata Walewska podbiła świat i zrobiła międzynarodową karierę! Tak prezentowała się słynna śpiewaczka u szczytu swojej sławyZobacz więcej

Co ciekawe, polski show biznes mógł być uboższy o Roberta Janowskiego - piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, prezenter telewizyjny i radiowy oraz lektor radiowy z wykształcenia jest... lekarzem weterynarii. Jest również absolwentem szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. W czasach licealnych Janowski tworzył akademie i apele szkolne oraz spektakle kabaretowe, pisał również scenariusze i wiersze. Jako student współpracował z magazynem "Literatura" oraz był akademickim reprezentantem Polski w tenisie stołowym.

Córka Pawła Orleańskiego wyrasta na gwiazdę telewizji! Pokazujemy, jak wyglądała Tosia Orleańska przed swoimi występami w "Galileo"Zobacz więcej

Robert Janowski kariera, osiągnięcia

Robert Janowski przez wiele lat dla polskiego widza był twarzą programu "Jaka to melodia?", który prowadził od 1997 r. do 2018 r., a który w 2009 r. odebrał Złotą Telekamerę. Wcześniej Janowski odebrał trzy Telekamery (2000 r., 2003 r., 2008 r.). Janowski jest również wielokrotnym laureatem Wiktorów.

Janowski nie zajmował się w TVP jedynie rozrywką - w latach 1994-2007 współprowadził program śniadaniowy TVP1 "Kawa czy herbata?", po czym, od 2008 do 2013 r., współprowadził program "Pytanie na śniadanie" w TVP2. Na szczególną uwagę zasługuje również przygoda Janowskiego z programem "Twoja twarz brzmi znajomo", którego 15. edycję wygrał, zaś w 16. występował gościnnie zastępując Michała Wiśniewskiego. Jak donoszą media, w 17. edycji programu Robert Janowski zasiądzie za jurorskim stołem.

Zmiany w jury hitu Polsatu! Wiemy, kto dołączy, a kto opuści program!Zobacz więcej

Robert Janowski życie rodzinne

Robert Janowski był trzykrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Katarzyna Kalicińska-Goczał. Owocem ich miłości jest syn Makary, urodzony w 1988 r. Drugim związkiem piosenkarza i prezentera było małżeństwo z Katarzyną Dańską. Doczekali się dwóch córek: Anieli (ur. 1998 r.) i Toli (ur. 9 sierpnia 2000 r.). Po raz trzeci Janowski ożenił się 14 września 2013 z Moniką Głodek.

Robert Janowski kiedyś i dziś

Robert Janowski, aktywnie poruszając się w polskim show-biznesie od blisko czterech dekad, zdążył zaprezentować swoim fanom niezłe metamorfozy. Prezenter i piosenkarz miał etap, w którym nosił dłuższe włosy związane w kucyk i okres w którym preferował krótko przystrzyżone włosy. Ostatnimi czasy Robert Janowski zdaje się wracać do fryzury sprzed lat.

Zobacz, jak zmieniał się Robert Janowski

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Nela Mała Reporterka ma już 17 lat! Pokazujemy, jak zmieniała się bohaterka reportaży podróżniczychZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×