"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 10. Marek Molak jako Grzegorz Hyży - najlepszy występ tej edycji? [WIDEO]

Marek Molak zachwycił w 3. odcinku 10. sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak wyglądał jego występ, w czasie którego wcielił się w Grzegorza Hyżego? Zobacz wideo!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 10. w soboty o godz. 22:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Sobotni odcinek wygrał Marek Molak. Po głosowaniu jurorów uczestnicy zdecydowali, że to właśnie on przekaże czek na wybrany cel charytatywny. Aktor wcielił się w Grzegorza Hyżego i zaśpiewał hit "O PANI!".

Zwycięzcy poprzednich edycji, Bono i "Statki na niebie". Dla kogo owacje na stojąco? [GALERIA]Zobacz więcej

- Po prostu kopara opada - mówił po występie Molaka Paweł Królikowski. A Katarzyna Skrzynecka dodała: – Byłam ciekawa, czy taki bardzo charakterystyczny wokal i manierę Grzegorza Hyżego uda ci się dzisiaj zrobić i utrzymać od początku do końca. Było to rewelacyjne. Marek gratuluję ci.

Z kolei Kacper Kuszewski powiedział: - Wrażenie całości to była iluzja jeden do jednego. Zobaczcie przemianę Marka Molaka w Grzegorzę Hyżego. Czy ten występ ma szansę być najlepszym w tej edycji?

Uczestnicy promują jubileuszową edycję. Jak wypadli? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • chyba jeszcze za wcześnie aby typować najlepszy występ edycji, ten był dobry choć mógł być jeszcze lepszy (gość)

    A charakteryzacja w pierwszej chwili nasuwała skojarzenia nie tylko z Grzegorzem Hyżym, ale też (nawet bardziej) z Mateuszem Ziółko czy Łukaszem Zagrobelnym. Swoją drogą ktoś mógłby wreszcie wcielić się w Łukasza Zagrobelnego jak również niezmiennie wyczekiwanych przeze mnie Ewy Bem, Natalii Kukulskiej, Domenico Modugno, Stefano Terrazzino, Ewelina Lisowska, Tiziano Ferro, Mrozu.

    26.09.2018 18:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×