"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 10. Mateusz Ziółko i Rafał Szatan tuż po finale. Jak oceniają swoje występy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jubileuszową, 10. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" wygrał Mateusz Ziółko. Drugie miejsce zajął Rafał Szatan. Jak panowie oceniają swoje finałowe wykonania?

Multimedia

Mateusza Ziółko, który w finale "Twoja twarz brzmi znajomo" przeistoczył się w Arethę Franklin, wygrał jubileuszową edycję show. Zaśpiewał "(You Make Me Feel Like) A Natural Woman" i po występie usłyszał – Mateusz jesteś cudowny artystą i tak się strasznie cieszę, że zgodziłeś się dołączyć do nas w tym programie i dać tyle serducha od siebie. Oprócz cudownych, pięknych, artystycznych dźwięków, tyle twojego serca. Bardzo ci dziękuję. Trzymam kciuki – chwaliła wokalistę za dokonania w programie Kasia Skrzynecka.

Adriana, Marek, Mateusz czy Rafał? Kto wygrał jubileuszową edycję? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- Nie ukrywam, że jestem zaskoczony, bo zawsze jak patrzę na swoje występy to widzę jeszcze dużo rzeczy, które mógłbym poprawić i zrobić lepiej - mówił tuż po finale Mateusz Ziółko, który nagrodę, czek na 100 tysięcy złotych przekazał Towarzystwu Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum. - Wszystkie występy były na bardzo wysokim poziomie więc tym bardziej czuję się wyróżniony, że jury doceniło ten mój wykon - dodał zwycięzca.

Drugie miejsce zajął natomiast Rafał Szatan. W finale wcielił się w Michaela Boltona w utworze "To Love Somebody". - Wzruszyłem się mega przy tej piosence, nie widziałem w ogóle ciebie. Ale do tego masz jeszcze niesamowite wielkie ciepłe serce, które wkładasz w każdą z tych postaci – powiedział Kacper Kuszewski. Czy Szatan jest zawiedziony, że nie wygrał? - W ogóle. Ja się bardzo cieszę, że mogłem stanąć z Mateuszem ramię w ramię i sobie nawzajem gratulować - wyjaśnił wokalista. Co jeszcze nam powiedział? Zobacz wideo!

TOP15 najczęściej oglądanych metomorfoz uczestników!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • w kwestii ocen występów na przestrzeni 10 sezonów (gość)

    Bartek Kasprzykowski i Kasia Popowska w kontekście jubileuszowej transzy pojawili się tylko w referencjach w odcinku specjalnym. Szkoda. Nie wiem dlaczego trochę jakby ich pominięto. (wygląda to trochę tak jakby uznano ich za najsłabszych). Dla mnie niestety najsłabszym występem z tych 10 sezonów, choć z pewnością kosztującym dużo pracy,ale potraktowanym ze zbyt dużym przymrużeniem oka pozostaje występ Kasi Ankudowicz jako Natalia Oreiro. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś jeszcze wylosuje tę postać i odda ją naprawdę wiernie. Może gdyby zrobiono odcinek latynoski. A z kolei jakoby w dowód uznania od producentów programu Stefano Terrazzino jako jedyny poza stałymi obecnymi w jury byłymi uczestnikami brał czynny udział w całym odcinku tej jubileuszowej edycji. Wczoraj był za to inny występ gościnny. Wspaniała niespodzianka w postaci występu Michała Rudasia. Za jego sprawą w pr. po raz pierwszy był język hindi. I świetna melodia, piosenka - adekwatna do sytuacji, bo ze zwycięstwem w tytule. Utwór z bardzo dobrego filmu, który przepowiedział w pewnym sensie kiedyś zwycięstwo Agnieszki Sienkiewicz i Stefano Terrazzino w TZG, bo do niego tańczyli. Może gdyby Michał to wykonał w swoim finale ttbz też by wygrał. W końcu to tak rzadka umiejętność.

    18.11.2018 12:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×