"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 10. odcinek 1. Honorata Skarbek jako Mandaryna w utworze „Ev’ry Night”! [PRZEDPREMIEROWY FRAGMENT+ZDJĘCIA]

Znacie Ev'ry Night? Honorata Skarbek zna i zaśpiewa legendarny utwór Mandaryny w premierowym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak da sobie radę z repertuarem Marty WIśniewskiej? Zobaczcie przedpremierowy fragment!

Multimedia

Honorata Skarbek to popularna wokalistka młodego pokolenia i autorka tekstów. Gwiazda internetu - wszystkie jej piosenki i teledyski zostały obejrzane w sieci ponad 80 000 000 razy. Kochają ją zagraniczne gwiazdy - w marcu 2013 r. Honorata wystąpiła jako support przed światową gwiazdą Justinem Bieberem.

W pierwszym odcinku jubileuszowej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” piosenkarka wciela się w Mandarynę w utworze „Ev’ry Night”. Jest naprawdę podobna! Zobaczcie fragment jej występu!

Rafał Szatan w pierwszym wcieleniu w show! Kogo wylosował? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przypominamy, że w 1. odcinku 11. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Rafał Szatan wcieli się w Bruno Marsa i utwór „Just The Way You Are”. Oprócz tego zobaczymy dziesięcioro uczestników poprzednich edycji w przeboju roku 1985, charytatywnym singlu "We Are the World".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • nowe postaci nawet wśród metamorfoz z grupowego występu otwarcia :) (gość)

    Gratulacje dla Ady Kalskiej. Największa metamorfoza odcinka. Dobry odcinek otwarcia jubileuszowej edycji. Dużo byłych uczestników i w występie otwarcia i w filmikach przedstawiających uczestników, a nawet w pewnym sensie w występach uczestników, bo Michalina Sosna wcielała się w byłego uczestnika ttbz Krzysztofa Antkowiaka. Mało było takich przypadków. Szkoda tylko trochę, że Filip Lato nie zaprezentował się indywidualnie jak to zawsze było z poprzednimi zwycięzcami, a jedynie w występie grupowym, ale dobre i to, bo był bardzo dobrym Michaelem Jacksonem. Ogółem w odcinku było dużo premier w tym świetny pomysł na postać Mandaryny- bardzo dobrze wykonaną. Fajnie, że Mandaryna była też gościem odcinka.

    09.09.2018 13:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×