"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 10. odcinek 1. Zwycięzcy i uczestnicy poprzednich edycji śpiewają "We are the world"! [WIDEO]

Już w najbliższą sobotę 8 września rusza dziesiąta jubileuszowa edycja "Twoja twarz brzmi znajomo"! Na początek na scenie pojawią się zwycięzcy i uczestnicy wszystkich poprzednich sezonów show. Zobacz ich występ!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 10. odcinek 1. w sobotę, 8.09.2018 o godz. 22:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Od niemal pięciu lat na antenie Polsatu artyści zaskakują widzów mistrzowskimi przemianami w ikony polskiej i światowej muzyki. W pierwszym odcinku 10. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" zobaczymy dziesięcioro uczestników poprzednich edycji.

Uczestnicy promują jubileuszową edycję. Jak wypadli? [GALERIA]Zobacz więcej

Na scenie zobaczymy: Dionne Warwick, Michaela Jacksona, Billy’ego Joela, Tinę Turner, Cyndi Lauper, Steviego Wondera, Lionela Richie, Williego Nelsona, Boba Dylana oraz Dianę Ross w przeboju roku 1985, charytatywnym singlu "We Are the World". Utwór zdobył dwie nagrody Grammy, zarobił 90 milionów dolarów i chyba nie ma osoby, która nie potrafi go zanucić.

Posłuchajcie jak wykonują go: Kasia Skrzynecka, Maria Tyszkiewicz, Ruda z Red Lips, Jacek Kawalec, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak, Mariusz Totoszko, Paweł Jasionowski, Filip Lato i Bilguun Ariunbaatar!

Michał Rudaś w indyjskim talent show! Polak ma szansę na międzynarodową karierę? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • kamil zajac tomek ttbz 1 (gość)

  kamil zajac tomek ttbz1 Feel - Jak Aniola Glos [Official Music Video]

  11.11.2018 15:18
 • kamil zajac tomek ttbz 1 (gość)

  kamil zajac tomek ttbz1 Clean Bandit - Baby feat. Marina & Luis Fonsi

  11.11.2018 14:50
 • mieli się pojawić i byli uczestnicy i zwycięzcy poprzednich edycji i faktycznie tak jest (gość)

  Aby to tylko nie był jedyny tego rodzaju występ. W powyższym składzie brakuje bowiem jeszcze kilkorga zwycięzców, choćby mojego ulubionego tryumfatora TTBZ Stefano Terrazzino. Mam nadzieję, że prędzej czy później pojawi się on gościnnie w tym sezonie. Swoją drogą właśnie czegoś takiego jak gościnne występy najlepszych z najlepszych brakowało mi w jubileuszowej 20 edycji Tańca z Gwiazdami. Można było wtedy wyróżnić i nagrodzić jakoś pary, które nie wygrały, a były bardzo dobre i może nawet powinny. Np. jakieś specjalne Kryształowe Serce, które pojawiło się jako forma wyróżnienia w minionej edycji lub zaczerpnięta z niegdysiejszego odcinka specjalnego Kryształowa 10. Oto moje typowanie do tego rodzaju wyróżnienia spośród pań i panów tańczących w TzG w poszczególnych sezonach.Wśród pań w edycjach od 1-5 nie wybrałam nikogo za to w edycjach z przedziału 6-10 na takie wyróżnienie w moim odczuciu zasługują Justyna Steczkowska w parze ze Stefano Terrazzino oraz Natasza Urbańska i Jan Kliment. Spośród par sezonów 11-15 jest to Katarzyna Glinka i Stefano Terrazzino, a w transzach 16-20 Iwona Cichosz i partnerujący jej, ponownie mistrzowski Stefano Terrazzino. Natomiast jeśli chodzi o panów, którzy nie wygrali, a na to zasługiwali w takim samym podziale na 4 grupy transzowe na wyróżnienie zasługują kolejno: w edycjach 1-5 Przemysław Sadowski i jego partnerka Ewa Szabatin, w sezonach 6-10 Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin, 11-15 Paweł Staliński i Izabela Janachowska zaś 16-20 Marcin Korcz i Wiktoria Omyła.

  04.09.2018 19:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×