"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. Iga Krefft i Ela Romanowska kuszą biustami! Uczestnicy promują nową edycję!

Gwiazdy 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" nagrywają kolejne odcinki programu, a przy okazji spotkały się z mediami, aby promować nową odsłonę show. Jak się zaprezentowały? Zobacz zdjęcia!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. od soboty, 23.02.2019 o godz. 22:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Czas na nową, 11. już odsłonę "Twoja twarz brzmi znajomo". Tym razem o Złotą Maskę i prawo wyboru celu charytatywnego, na który przeznaczona zostanie nagroda główna, walczyć będą: Katarzyna Dąbrowska, Elżbieta Romanowska, Iga Krefft, Marta Wiejak, Antek Smykiewcz, Staszek Karpiel Bułecka, Kazimierz Mazur i Kamil Pawelski.

Uczestnicy zapowiadają nową edycję! Premiera już w lutym!Zobacz więcej

Przed nagraniem jednego z odcinków nowej edycji uczestnicy spotkali się z mediami, aby opowiedzieć o swojej nowej przygodzie. - Nie będę ukrywał, nie wiem jak inni uczestnicy, ale ja sam zgłosiłem się do tego programu. To było moje wielkie marzenie - przyznaje Kazimierz Mazur, który od 16 lat wciela się w Kamila w "Na Wspólnej". - Bardzo się boję. Nie wiem, czy dam radę - wskazuje natomiast aktorka teatrów muzycznych, Marta Wiejak. Pozując do zdjęć największą uwagę fotoreporterów ściągnęły Iga Krefft i Elżbieta Romanowska. Dlaczego? Zobaczcie sami!

Zobacz galerię

W jury 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" ponownie zasiądą: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski i Kacper Kuszewski. Program niezmiennie poprowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. Przypomnijmy, że zwycięzcami poprzednich edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" są: Katarzyna Skrzynecka, Marek Kaliszuk, Stefano Terrazzino, Bartłomiej Kasprzykowski, Aleksandra Szwed, Maria Tyszkiewicz, Katarzyna Popowska, Kacper Kuszewski, Filip Lato i Mateusz Ziółko. Kto do nich dołączy?

Jakim jurorem będzie Kacper Kuszewski dla swojej serialowej córki, Igi Krefft?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • przedsmak przed nowym sezonem (gość)

    Podobno będą aż dwa odcinki specjalne przed startem nowej edycji. Pierwszy 10.02. a drugi 17.02. Mają to być przypomnienia najlepszych występów. Fajnie. Oby tylko oba były premierowe. Bo może być też tak, że jeden to będzie powtórka Jubileuszowego Odcinka Specjalnego, a drugi to nowość. Zobaczymy...

    09.02.2019 11:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×