"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. Iga Krefft przyznaje: Lubię błyskotki, ale jestem chłopaciarą!

Iga Krefft, którą od 12 lat oglądamy jako Ulę w "M jak miłość", wiosną 2019 pojawi się w 11. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Czy będzie miała problem z wcieleniem się w mężczyznę?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. od soboty, 23.02.2019 o godz. 22:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" jedną z uczestniczek jest Iga Krefft, którą widzowie od 12 lat oglądają w "M jak miłość", gdzie wciela się w postać Uli Mostowiak. Aktorka dorastała na naszych oczach i teraz chętnie pokazuje swoje wdzięki.

Iga Krefft i Ela Romanowska kuszą biustami! Uczestnicy 11. edycji show Polsatu po raz pierwszy razem!Zobacz więcej

Podczas spotkania uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo" z mediami, Iga zaprezentowała się w - tylko z pozoru - skromnej kremowej kreacji. Na stopach miała błyszczące sandałki na kilkunastocentymetrowych obcasach. - Te 15-centymetrowe szpile to tylko pozór, ja tak naprawdę jestem chłopaciarą - wskazuje Krefft.

Jak aktorka odnajduje się w programie? Czy będzie miała problem z tym, żeby wcielić się w mężczyznę? Sprawdźcie, co nam powiedziała!

Jakim jurorem będzie Kacper Kuszewski dla swojej serialowej córki, Igi Krefft?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jula (gość)

    Hcemy byc z wami

    27.03.2019 18:08
  • sezon 11 i odcinków więcej niż dotąd, nawet nie 11 a aż 12 (gość)

    Może to z chęci zrównania czasu emisji ttbz i tzg, choć i tak chyba nie będzie równo. Natomiast jeśli chodzi o samo ttbz to przy 12 odcinkach zdobycze punktowe uczestników w sposób naturalny będą większe niż dotąd. I to pewnie wyraźnie większe. Ewentualne porównania zwycięzców i nie tylko ich pod tym kątem będą trudne, a na pewno trudniejsze niż dotychczas.

    10.02.2019 23:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×