"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. uczestnicy. Ekskluzywny Menel i Katarzyna Dąbrowska w nowej edycji. Kto jeszcze? [ZDJĘCIA]

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. Uczestnicy programu są już znani? W mediach pojawiła się lista gwiazd, które wystąpią w najnowszej edycji muzycznego show Polsatu. Wśród nich aktorka "M jak miłość", bloger i uczestnik "Azja Express". Sprawdźcie, kto wystąpi w 11. sezonie "Twoja Twarz brzmi znajomo".

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" wróci na antenę Polsatu wiosną 2019 roku. Udział w 11. edycji potwierdził już bloger Kamil Pawelski, znany jako Ekskluzywny Menel. Pewny jest również występ Katarzyny Dąbrowskiej z serialu "Na dobre i na złe". Sporo mówiło się też o Barbarze Kurdej-Szatan, Elżbiecie Romanowskiej i Uli z "M jak miłość", czyli Idze Krefft. Czy te plotki jednak się potwierdzą?

Barbara Kurdej-Szatan w kolejnej edycji? Co na to Rafał Szatan? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Portal Pudelek dotarł do pełnej listy uczestników 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Czyje metamorfozy zobaczymy wiosną w Polsacie? Zobaczcie zdjęcia uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo" w galerii! Nazwiska gwiazd 11. edycji muzycznego show nie zostały jeszcze potwierdzone przez stację Polsat.

Zobacz galerię

Przypominamy, że zwycięzcą 10. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" został Mateusz Ziółko. Drugie miejsce zajął Rafał Szatan, a trzecie Marek Molak z "Barw szczęścia". Oprócz nich w programie wzięli udział również: Honorata Skarbek, Katarzyna Maciąg, Adriana Kalska, Michalina Sosna i Boogie z Łobuzów.

Kacper Kuszewski o "Twoja twarz brzmi znajomo"

Komentarze

Skomentuj
  • :) (gość)

    Całkiem mocny i interesujący skład uczestników.

    09.01.2019 15:07
  • OLA (gość)

    Czy będzie wreszcie KAREL GOTT

    08.01.2019 17:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×