"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. Uczestnicy zapowiadają nową edycję! Premiera już w lutym!

"Twoja twarz brzmi znajomo" powraca! Kolejna ósemka artystów będzie walczyć o Złotą Maskę. W sieci pojawił się już zwiastun z uczestnikami w rolach głównych! Kiedy premiera?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. od soboty, 23.02.2019 o godz. 22:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Tym razem w "Twoja twarz brzmi znajomo" o Złotą Maskę i prawo wyboru celu charytatywnego, na który przeznaczone zostanie 100.000 dolarów walczyć będą: Kasia Dąbrowska, Elżbieta Romanowska, Iga Kreft, Marta Wiejak, Antek Smykiewcz, Staszek Karpiel Bułecka, Kazimierz Mazur i Kamil Pawelski.

Jakim jurorem będzie Kacper Kuszewski dla swojej serialowej córki, Igi Krefft?Zobacz więcej

Pierwszy odcinek nowej edycji będzie można obejrzeć już 23 lutego. W jury ponownie zasiądą: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski i Kacper Kuszewski. Program niezmiennie poprowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Przypominamy, że zwycięzcą 10. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" został Mateusz Ziółko. Drugie miejsce zajął Rafał Szatan, a trzecie Marek Molak z "Barw szczęścia". Oprócz nich w programie wzięli udział również: Honorata Skarbek, Katarzyna Maciąg, Adriana Kalska, Michalina Sosna i Boogie z Łobuzów.

Barbara Kurdej-Szatan w kolejnej edycji? Co na to Rafał Szatan? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • start po raz pierwszy już w lutym (gość)

    Z jednej strony fajnie, a z drugiej jeśli nic nie stanie na przeszkodzie zakończy się wraz z końcem kwietnia. Myślałam, że zacznie się w marcu tak jak tzg. Gdyby ttbz zaczęło się w marcu to zahaczyłoby jeszcze o maj. Rozumiem, że tendencja jest taka żeby zaczynać wiosenne ramówki jak najwcześniej, właśnie w lutym, ale przez to ów wiosenna ramówka kończy się już w połowie owej wiosny. No chyba, że na maj planowany jest start innego programu w miejsce ttbz. Wtedy ok.

    04.02.2019 11:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×