"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" sezon 12. Robert Koszucki: Pod prysznicem jestem śpiewakiem operowym

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Robert Koszucki przyznaje, że świetnie bawi się w programie, zwłaszcza że nie przypuszczał, że ktoś może chcieć słuchać jego śpiewu.

Multimedia

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" sezon 12. w soboty o godz. 22:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Robert Koszucki w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zaskakuje! Aktor w 1. odcinku 12. sezonu brawurowo wcielił się w Korteza i tym samym został zwycięzcą odcinka! Robert Koszucki przyznaje jednak, że jego udział w programie jest zaskoczeniem dla niego samego.

Owacje na stojąco i wizyta króla disco polo! Kto został zwycięzcą 1. odcinka 12. edycji?Zobacz więcej

Doktor Konica z "Na dobre i na złe" wyznał nam, że nigdy nie przypuszczał, że może zaśpiewać na takim poziomie, że ktoś będzie chciał tego słuchać.

Za każdym razem siedzę przed odcinkiem i mówię Maćkowi, że nie dam rady i że nie ma szans... Mam wrażenie, że już nikt mi w to nie wierzy, a ja za każdym razem tak się czuję.

Robert Koszucki nie ukrywa też, że udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest dla niego wspaniały doświadczeniem, zwłaszcza aktorskim.

Co jeszcze zdradził nam Robert Koszucki o swoim udziale w programie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • zapowiada się dobra edycja (gość)

    Super jest to, że przedstawianie uczestników w pierwszym odcinku nie jest tu spłycone i pobieżne, a dokładne. Od jakiegoś czasu brakuje mi takiego podejścia w TzG. TzG mogłoby brać przykład z TTBZ pod tym kątem.

    13.09.2019 14:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×