"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 12. Youtuber Adam Strycharczuk dołącza do ekipy programu! Kim jest nowy uczestnik?

Znamy nazwisko kolejnego uczestnika programu "Twoja twarz brzmi znajomo"! Kim jest Adam Strycharczuk? Sprawdźcie, co już o nim wiemy!

Multimedia

Polsat ujawnił nazwisko kolejnego uczestnika 12. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo"! To wokalista i youtuber Adam Strycharczuk!

Gwiazdy "Na dobre i na złe" kolejnymi uczestnikami show! Kto jeszcze?Zobacz więcej

Nowy uczestnik show Polsatu jest wraz z Janem Frączkiem współtwórcą youtubowego kanału "Na Pełnej", na którym można zobaczyć parodie topowych polskich i zagranicznych piosenek. Wśród sparodiowanych przez Strycharczuka artystów znalazły się już takie gwiazdy jak Dawid Podsiadło, Zenek Martyniuk, La Bouche czy Imagine Dragons. Tematy parodii oscylują głównie wokół dwóch tematów: gastronomii i motoryzacji.

To jednak nie jedyny obszar działalności Strycharczuka. Od września 2018 roku znalazł się w projekcie Galaxi Zespół Muzyczny, który stanowi połączenie najlepszego brzmienia z lat-90 oraz wyjątkowej stylistyki scenicznej. Ma on także za sobą pierwsze doświadczenia w telewizji. Od początku tego roku jest współprowadzącym programu "Na pełnej" w 4Fun.tv, w którym prezentuje najciekawsze produkcje i osobowości polskiego YouTube'a.

Czy Adam Strycharczuk poradzi sobie z wyzwaniami, które postawi przed nim program "Twoja twarz brzmi znajomo"? Tego dowiemy się już wkrótce! Premiera już we wrześniu!

Znamy pierwszego potwierdzonego uczestnika show!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Wysłuchaj najnowszej parodii z kanału "Na Pełnej" Adama Strycharczuka:

Komentarze

Skomentuj
  • jedna z tych mniej znanych osób, ale to nie znaczy, że nieutalentowany (gość)

    Może być pozytywnym zaskoczeniem. Już kilka takich było.

    05.09.2019 20:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×