"Twoja twarz brzmi znajomo". Tak mieszka Ewelina Lisowska! Jest stylowo i nowocześnie. Sercem jej domu jest garderoba, w której robi się na bóstwo

Ewelina Lisowska od momentu debiutu blisko dekadę temu cieszy się sporą rozpoznawalnością i popularnością. Autorka hitu "W stronę słońca" w przeciwieństwie do wielu gwiazd nie przeniosła się do Warszawy, a urządziła na Dolnym Śląsku. Często chwali się swoim dopieszczonym w każdym detalu gniazdkiem. Jak mieszka Ewelina Lisowska? Zobacz naszą galerię!

Multimedia

Tak mieszka Ewelina Lisowska. Gwiazda żyje na Dolnym Śląsku

Ewelina Lisowska to młoda polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Urodzona 23 sierpnia 1991 r. we Wrocławiu gwiazda wydała już cztery solowe albumy studyjne: Aero-Plan (2013), Nowe Horyzonty (2014), Ponad Wszystko (2016) i Cztery (2018). Dwie wydane przez nią płyty dotarły na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce. Za sprzedaż swoich albumów otrzymała dwie złote płyty.

Mateusz Pawłowski ma już 18 lat! Tak się zmieniał serialowy Kacperek BoskiZobacz więcej

Ewelina Lisowska - sylwetka gwiazdy

Lisowska nie jest obca fanom programów rozrywkowych. Była uczestniczką lub gościem w kilku z nich - wygrała "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami " oraz zdobyła trzecie miejsce w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Użyczyła też głosu pierwszoplanowym postaciom w filmach animowanych "Rysiek Lwie Serce" i "Książę Czaruś".

Ewelina Lisowska jest laureatką licznych nagród muzycznych, takich jak Eska Music Awards kategoriach Najlepszy hit ("W stronę słońca"), Najlepszy debiut oraz Najlepszy artysta w sieci, SuperPremiera Onetu ("We mgle") czy SuperJedynki. Zdobyła też nominacje, m.in. do MTV Europe Music Awards 2013, TOPtrendy 2014 i Polsat Sopot Festival.

Katarzyna Cichopek zostanie nową jurorką "You Can Dance"? "Kasia była idealną kandydatką"Zobacz więcej

Mieszkanie Eweliny Lisowskiej. Nowoczesny styl, stonowane kolory i imponująca garderoba

Ewelina Lisowska jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem m.in. Instagrama gwiazda dzieli się z fanami swoją codziennością i nowymi projektami. W przeciwieństwie do wielu innych gwiazd nie porzuciła jednak ukochanego Dolnego Śląska na rzecz życia w stolicy. Młoda artystka właśnie na Dolnym Śląsku urządziła swój imponujący apartament, który zwraca uwagę dopieszczeniem każdego detalu.

Uwagę zwraca spójność, z jaką zaprojektowano i wykończono apartament gwiazdy. Dominują stonowane kolory - jasne ściany i ciemne podłogi, powiększające optycznie wnętrza. Najbardziej imponującym pomieszczeniem jest garderoba, w której artystka często się fotografuje i właśnie tam szykuje na bóstwo. Wrażenie robi kolekcja butów i torebek oraz toaletka, której nie powstydziłyby sie gwiazdy złotej ery Hollywood!

Mieszkanie gwiazdy to dom także dla jej ukochanego pupila, pieska imieniem Lucy. Zobacz, jak urządziła się Ewelina Lisowska!

Tak mieszka Ewelina Lisowska. Nowoczesny styl, stonowane kolory i imponująca garderoba!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Andrzej Sikorski pochwalił się wnuczkiem! To mała kopia dziadka! Rozczulające zdjęcie!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×