"Twoja twarz brzmi znajomo" - uczestnicy 10. edycji. Adriana Kalska oficjalnie w programie! [ZDJĘCIA]

Adriana Kalska wystąpi w 10. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorka znana z serialu "M jak miłość" dołączyła do Honoraty Skarbek i Mateusza Ziółko. Jak poradzi sobie na scenie w programie?

Multimedia

Potwierdziły się plotki dotyczące udziały Adriany Kalskiej w 10. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". We wtorek (3 lipca) Polsat poinformował, że aktorka znana z serialu "M jak miłość" znalazła się na oficjalnej liście uczestników programu. To już trzecie potwierdzone nazwisko. Adriana Kalska dołączyła tym samym do Honoraty Skarbek i Mateusza Ziółko.

Znamy nazwiska wszystkich uczestników 10. edycji show! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

32-letnia aktorka (urodzona 26 lutego 1986 roku) jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Ukończyła również studium wokalno-aktorskie przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Na małym ekranie zadebiutowała małą rólką w fabularyzowanym serialu dokumentalnym pt. "Żołnierze wyklęci". Następnie pojawiła się gościnnie w 90. odcinku "Ojca Mateusza" oraz 58. odcinku serialu "Hotel 52" oraz "Prawie Agaty", "Na dobre i na złe" czy "Komisarzu Aleksie". Przełomem w jej karierze okazała się rola Izy Lewińskiej w serialu "M jak miłość", w którą aktorka wciela się od 2015 roku.

W jury programu po raz kolejny zasiądzie Kacper Kuszewski, który wygrał 8. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo". Za stołem jurorskim towarzyszyć mu będą ponownie: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska i Paweł Królikowski. Show poprowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. Przypominamy, że poprzednią, 9. edycję programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wygrał wokalista Filip Lato.

Zobacz galerię

Kacper Kuszewski o "Twoja twarz brzmi znajomo"

Komentarze

Skomentuj
  • a gdyby tak zrobić tam odcinek z piosenkami z seriali (gość)

    Np. Wojna domowa, 40-latek, Przygody Tolka Banana, Samo życie, Klan, Na dobre i na złe czy choćby przywołane w artykule M jak miłość lub Barwy szczęścia. Byłoby przy tym kilka całkiem nowych postaci do zrobienia.

    24.07.2018 15:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×