"Twoja twarz brzmi znajomo" - wszyscy uczestnicy 10. edycji. Skarbek, Kalska, Ziółko, Szatan - Kto jeszcze wystąpi? [ZDJĘCIA]

"Twoja twarz brzmi znajomo" - wszyscy uczestnicy 10. edycji są już znani! Telewizja Polsat zaczęła potwierdzać pojawiające się w sieci nazwiska. Kto wystąpi w programie? Show powraca do TV już jesienią 2018!

Multimedia

Uczestnicy 10. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" są oficjalnie potwierdzani przez Telewizję Polsat! W programie pojawi się ośmioro nowych artystów. Przypomnijmy, że poprzednią edycję wygrał Filip Lato.

Filip Lato i jego metamorfozy. Którą wspomina najlepiej? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wśród uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo" są m.in. wokalistka, autorka takich przebojów jak "LaLaLove", "Naga" czy "Na koniec świata" - Honorata "Honey" Skarbek, aktorka "M jak miłość" Adriana Kalska, aktor znany jako Hubert z serialu "Barwy szczęścia", Marek Molak oraz zwycięzca 3. edycji "The Voice of Poland" - Mateusz Ziółko. Są też aktorka teatralna i producent muzyczny. Wszyscy w naszej galerii!

W jury programu po raz kolejny zasiądzie Kacper Kuszewski, który wygrał 8. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo". Za stołem jurorskim towarzyszyć mu będą ponownie: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska i Paweł Królikowski. Show poprowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Paulina Sykut-Jeżyna gwiazdą kolejnej edycji programu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Kacper Kuszewski o "Twoja twarz brzmi znajomo"

Komentarze

Skomentuj
  • JURY JACEK KOPCZYNSKI ARTUR BACIS (gość)

    PIOTR POLK

    14.09.2018 19:23
  • castingi (gość)

    Tak jak zazwyczaj obsada TTBZ i TZG stała na równym poziomie jeśli chodzi o ciekawe i cenione osobowości wśród uczestników tak tym razem mam wrażenie, że w obecnym 2018 roku TTBZ wypada pod tym kątem lepiej niż TZG.

    18.08.2018 13:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×