"Twoja twarz brzmi znajomo". Wszyscy zwycięzcy show Polsatu. Czym teraz zajmują się zdobywcy Złotej Twarzy?

"Twoja twarz brzmi znajomo" zadebiutowała na antenie Polsatu 8 marca 2014 roku. Już dwanaście osób otrzymało Złotą Twarz. Każda z nich zapisała się na karatach historii jako zwycięzca programu. Czym teraz się zajmują? Pamiętacie wszystkich?

Multimedia

Wszyscy zwycięzcy "Twoja twarz brzmi znajomo"

"Twoja twarz brzmi znajomo" to program rozrywkowy oparty na hiszpańskim formacie "Your Face Sounds Familiar". Polega na tym, że przez kilka odcinków 8 polskich osobowości ma za zadanie wcielić się w wylosowane przez siebie postacie - gwiazdy polskiego i zagranicznego rynku muzycznego. W każdym odcinku jurorzy przyznają punkty uczestnikom, a w finale o zwycięstwo w całej edycji rywalizuje czwórka, która przez cały czas trwania programu otrzymała najwyższe noty.

Kolejne programy Polsatu zawieszone z powodu koronawirusa! Kiedy powrócą na antenę?Zobacz więcej

Za nami już 12 edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", a co za tym idzie - znamy 12 zwycięzców programu. Każdy z nich szczególnie zachwycał swoimi występami. Jedni przez wszystkie odcinki znajdowali się wśród najlepiej ocenianych, inni - jak np. Aleksandra Szwed - nigdy nie wygrali żadnego odcinka, ale w finale powalili jurorów na kolana.

Czym zajmuje się dwunastka triumfatorów muzycznego show Polsatu? Aby zwyciężyć w "Twoja twarz brzmi znajomo" musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności wokalnych i aktorskich. W jaki sposób wykorzystują je obecnie? Jak wygrana w programie wpłynęła na nich i ich kariery artystyczne? Sprawdź w naszej galerii, co słychać u zdobywców Złotej Twarzy.

Uczestnicy na planie 13. edycji. Marta Gałuszewska będzie rywalizować z Gosią Andrzejewicz?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Stefano Terrazzino jako Cesária Évora

Komentarze

Skomentuj
  • Stefano Terrazzino jest The Best (gość)

    Stefano jest fascynujący. Jako człowiek, mężczyzna i artysta. Jego wszechstronność jest oszałamiająca. Aż dziwne, że w jego opisie w tym artykule skupiono się tylko na jego działalności muzycznej czyli koncertach i TzG. Pojawia się tam od czasu do czasu, ale poza tym od momentu zakończenia TTBZ 3 zrobił jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy. TTBZ to program muzyczny więc może stąd to skupienie się na jego poczynaniach w tej materii. Niemniej jednak na premierę czeka także autorski muzyczno-taneczny spektakl Stefano pt. Marzyciel. Szkoda, że tak mało się o tym pisze skupiając się zamiast tego na mniej istotnych pogłoskach. W trakcie tworzenia jest też jego ośrodek artystyczny na Sycylii. Stef nie spoczywa na laurach i nie odcina kuponów od tego co już zrobił, a wręcz przeciwnie ciągle poszukuje nowych form artystycznego wyrazu i się rozwija.

    16.06.2020 12:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×