"Twoja twarz brzmi znajomo". Zmiany w jury hitu Polsatu! Wiadomo, kto odchodzi i kto dołączy do programu!

Szykują się spore zmiany w kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo"! Jak donoszą media, skład jury znacząco się zmieni. Odejdzie jeden z cenionych jurorów - Krzysztof Cugowski! Jego miejsce zajmie ktoś, z kim fani są już obeznani! Jak widzowie przyjmą zmiany, które szykuje produkcja cieszącego się ogromną popularnością programu Polsatu?

Multimedia

Zmiany programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Polska edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" cieszy się niegasnącą popularnością. Świadczy o tym choćby liczba edycji - polscy widzowie doczekali się już w sumie 16 edycji!

Bujne loki, szelmowski uśmiech i błysk w oku. Tak wyglądał w młodości Roman z Gdańska!Zobacz więcej

Kto odejdzie z programu "Twoja twarz brzmi znajomo"

Za sukcesem programu stoi nie tylko pomysłowa koncepcja, polegająca na tym, że znani i lubiani wcielają się w gwiazdy sceny muzycznej. To w dużej mierze także zasługa jurorów. Jak donosi jednej z serwisów plotkarskich, właśnie przy jurorskim stole nastąpi dość znacząca zmiana.

Zgodnie z ustaleniami serwisu Pudelek.pl, w 17. edycji nie zobaczymy już Krzysztofa Cugowskiego, który dołączył do programu stosunkowo niedawno. Kto pojawi się w jego miejsce? Zgodnie z informacjami podawanymi przez portal, w roli jurora w 17. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" widzowie zobaczą cieszącego się sporą sympatią Roberta Janowskiego. Prezenter ma już doświadczenie z programem Polsatu - wygrał 15. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo", pojawiał się w nim także gościnnie. W 16. edycji zastępował nawet Michała Wiśniewskiego, gdy plany muzyka kolidowały z nagraniami.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Krzysztof Globisz walczy ze skutkami udaru. Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda słynny aktor! W jakiej jest formie?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Jo la (gość)

  Dobra wiadomość. Lubię ten program.

  26.05.2022 22:55
 • Seniorka (gość)

  Michał odejdź. Nie potrafisz śpiewać. Zajmij się wychowaniem gromadki swoich dzieci. Pomóż swoim byłym żonom i również obecnej.

  26.05.2022 20:13
 • Zyga (gość)

  Żaden z niego ekspert !

  26.05.2022 10:14
 • Pan Krzysztof był rzetelnym jurorem pod względem wokalnym, ale chyba nie do końca wpasował się w ten pr. (gość)

  Przeczytawszy o tym, że widzowie znają już osobę, która go zastąpi pomyślałam, że może wróci Gromee co byłoby fajne. Mój drugi w kolejności typ to był Stefano Terrazzino - były uczestnik i jako jedyny dwukrotny juror gościnny. Trzecie typowanie to był właśnie Robert Janowski. Myślę, że to świetny wybór. Tak jak w przypadku Gromiego może nie robi się czegoś takiego jak powrót do jurorowania po przerwie, tak Stefano jest raczej zbyt zajęty żeby kręcić program latem. Ma swoje koncerty, 10-lecie letnich kursów tańca na Sycylii, szykuje nowy projekt teatralny, rozwija własne studio tańca i włoską lodziarnię w Warszawie. A Robert to dobry wybór. Świetny jako uczestnik i juror gościnny więc sprawdzi się i jako stały. Swoją drogą jeśli faktycznie będzie w jury to super, że wrócono do najlepszego trendu czyli obsadzania w jury byłych uczestników.

  25.05.2022 11:04
 • Cecylka (gość)

  Szkoda, że nie będzie p. Krzysztofa. Lubię Go słuchać. A program - uwielbiam. 🙂❤

  25.05.2022 08:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×