"Twoja twarz brzmi znajomo". Zobacz najlepsze metamorfozy 4. edycji! [GALERIA]

Monika Dryl, Bartek Kasprzykowski, Michał Kwiatkowski i Zosia Zborowska to czwórka finalistów 4. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Zarówno oni, jak i pozostali uczestnicy, mieli w czasie trwania programu momenty, w których zachwycali nie tylko jurorów, ale i publiczność w studio i przed telewizorami. Zobaczcie najlepsze metamorfozy!

Multimedia

Już w najbliższą sobotę poznamy zwycięzcę czwartej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Ośmiu uczestników co tydzień poddawało się metamorfozie i prezentowało utwory największych gwiazd. Przyjrzyjmy się im.

Moniak Dryl najlepiej wspomina występ w roli Susan Boyle. Nie znała tej postaci wcześniej, wszystkiego dowiedziała się podczas przygotowań do programu. Dla Moniki nie ma rzeczy niemożliwych. Zaśpiewała "I dreamed a dream" jako Susan Boyle. Spróbowała swoich sił jako Celine Dion. Pokazała wtedy, jak dużą skalą głosu operuje. Zaśpiewała operowym głosem Placido Domingo. Na chwilę wcieliła się w sławnego Prince’a. Nie bała się też podjąć wyzwania i na moment stała się Nergalem.

Katarzyna Glinka Rozbroiła wszystkich wykonaniem „Samby przed rozstaniem” Hanny Banaszak. Rozpłakało się jury, rozpłakała publiczność, uczestnicy, a nawet sama Kasia. Tym występem wygrała siódmy odcinek. Od tego momentu szła jak burza. Wcieliła się w Fergie i Donne Summer. Oba wykonania bardzo się spodobały. Dwa razy wcieliła się w postacie męskie: była Elvisem Preslay'em i Januszem Laskowskim.

Natalia Szroeder - o jej występie jako Whitney Houston rozpisywały się nawet media zagraniczne. To był występ idealny. Wielu twierdziło, że gdyby zamknąć oczy, można się było pomylić. Natalia była bardzo tym poruszona. jednocześnie twierdzi, że każde wcielenie było dla niej nowym wyzwaniem. Każdą z postaci mile wspomina.

Zosia Zborowska miała nieco trudności, gdy przygotowywała się do występu jako Christina Aguilera. Choreografka Agnieszka Boruta stwierdziła, że Zosia musiała przełamać nieśmiałość wobec półnagich tancerzy. Głośno komentowano jej występ jako Scooter. Dobrze bawiła się też w roli Stevena Taylora, Coolio czy Haliny Kunickiej.

CZYTAJ TAKŻE:

METAMORFOZY GWIAZD Z 8. ODCINKA "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" [ZDJĘCIA]
"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". ZOBACZ, JAK POWSTAWAŁ BIUST MADONNY! [WIDEO]

Bartek Kasprzykowski - chyba najważniejszą dla niego postacią, w jaką się wcielił, był Leonard Cohen. Przy jego muzyce się wychowywał. Tym wykonaniem wygrał dziewiąty odcinek. Żona Bartka Tamara Arciuch twierdzi, że Bartek posiadł niezwykłą zdolność chodzenia na wysokich szpilkach. Udowodnił to nie raz: jako Meghan Trainor wystąpił w butach na obcasie i jeszcze zatańczył całą choreografię. Dobrze poradził sobie też w roli Eugeniosza Bodo przebranego za kobietę czy jako Danuta Rinn.

Michał Kwiatkowski bardzo cieszył się gdy mógł wcielić się w rolę Justyny Steczkowskiej. „Justyna to jedna z najcudowniejszych artystek w Polsce” – wyznał przed występem. Jakie było jego zaskoczenie, gdy tuż po jego występie na scenie pojawiła się sama Justyna Steczkowska. W programie pokazał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych – był nawet Madonną.

Michał Grobelny był zadowolony, gdy wylosował Stinga. Sting to jeden z tych artystów, których słuchał w dzieciństwie razem z tatą. Piosenkę wykonał bezbłędnie i wygrał szósty odcinek. W kolejnym wylosował Bruce'a Dickinsa z Iron Maiden i… był jeszcze bardziej zadowolony – kolejna wielka gwiazda z jego dzieciństwa. Wszystkich zaskoczył już w pierwszym odcinku, kiedy wcielił się w rolę Maryli Rodowicz.

Krzysztof Respondek - Barbara Streisand to zdecydowanie postać, z której był najbardziej zadowolony. Ten występ na długo zostanie w jego pamięci. Poświęcił temu wykonaniu wiele serca. Bardzo szczegółowo przygotowuje się do każdego występu: Elżbieta Dmoch, Rysiek Riedel, Jan Kiepura, Paul Anka. Jak twierdzi wiele się dzięki temu programowi nauczył.

Kto wygra 4. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo"? Przekonamy się już w sobotę, 7 listopada o godz. 22:05 w Polsacie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×