twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo". Dawno niewidziana Kasia Wilk wraca na salony! Już wkrótce zawalczy z Michałem Milowiczem. Zobacz, jak wyglądała kiedyś!

Jesienią w Polsacie będzie co oglądać! Właśnie wówczas powrócą na antenę dwa znakomite programu stacji - "Nasz nowy dom" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Katarzyna Dowbor odmieni domy - oraz całe życie - kolejnym bohaterom swojego programu, a Michał Milowicz zmierzy się wokalnie z dawno niewidzianą Kasią Wilk! Zobacz, jak Kasia Wilk wyglądała kiedyś i dziś!

30.06.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo". Tak mieszka Robert Janowski! Ma własne studio i kilka wyjątkowych kolekcji. Jedna z nich spełnia ważną funkcję!

Robert Janowski to ikona programu "jaka to melodia", który prowadził przez długie lata. Zwycięzca jubileuszowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" wraz z żoną Moniką mieszka w Warszawie. Ich dom to ich azyl! Przestrzeń jest urządzona w przemyślany i zorganizowany sposób. Zdradził również, jakie specjalne zadanie ma jego kolekcja figurek!

27.06.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo". Tak mieszka Ewelina Lisowska! Jest stylowo i nowocześnie. Sercem jej domu jest garderoba, w której robi się na bóstwo

Ewelina Lisowska od momentu debiutu blisko dekadę temu cieszy się sporą rozpoznawalnością i popularnością. Autorka hitu "W stronę słońca" w przeciwieństwie do wielu gwiazd nie przeniosła się do Warszawy, a urządziła na Dolnym Śląsku. Często chwali się swoim dopieszczonym w każdym detalu gniazdkiem. Jak mieszka Ewelina Lisowska? Zobacz naszą galerię!

20.06.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo". Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Stilla wciąż budzi emocje! Agnieszka Kaczorowska komentuje uwagi fanów

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Stilla już się odbył, ale nie milkną echa po tej niezwykłej uroczystości. Największe emocje wywołała nie sama oprawa, suknia panny młodej czy kreacje gości, a... specyfika samego ślubu i pierwszy taniec nowożeńców. W obronę zakochanych wzięła Agnieszka Kaczorowska, która opracowała choreografię pierwszego tańca Karoliny Pisarek i Rogera Salla.

14.06.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo". Robert Janowski kiedyś i dziś. Zobacz, jak się zmieniał na przestrzeni lat! Kiedyś też miał dłuższe włosy! Zobacz archiwalne zdjęcia

Robert Janowski w polskim show-biznesie jest obecny od przeszło czterech dekad. W tym czasie zdążył nie tylko sporo osiągnąć, w tym Złotą Telekamerę, ale także wielokrotnie eksperymentować z wizerunkiem! Lubiany prezenter i piosenkarz zaprezentował się fanom w wersji, której nie widzieli od dawna! Czyżby wracał do fryzury sprzed lat, gdy włosy spinał w kucyk?

31.05.2022Twoja twarz brzmi znajomo

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×