Twórca „M jak miłość” stworzy nowy serial dla TV Puls. Kiedy premiera?

Tadeusz Lampka odpowiedzialny za takie telewizyjne hity jak "M jak miłość" i „Barwy szczęścia”, stworzy nowy serial dla stacji TV Puls. O czym opowie nowa produkcja? Kiedy premiera?

Multimedia

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, TV Puls we współpracy z firmą Artrama przygotowuje nowy serial, który zadebiutuje w ramówce stacji jesienią br. Produkcja nie ma jeszcze tytułu, ale wiadomo, że będzie przedstawiać losy grupy młodych ludzi, którzy tuż po ukończeniu studiów stawiają pierwsze kroki w zawodzie. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć pod już koniec czerwca.

Telewizja Puls szykuje na sezon jesienny moc emocji i niespodzianek dla swoich widzów. Jedną z nich będzie serial fabularny, który produkujemy we współpracy z Artramą - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls. - Scenariusz jest znakomity, czyta się go jednym tchem, tematyka debiutujących w zawodzie młodych ludzi to nowość wśród polskich produkcji - dodaje.

Przypominamy, że jesienią w TV Puls zadebiutuje również "Lombard. Życie pod zastaw", w którym w roli głównej wystąpi uwielbiany przez polskich widzów mistrz małego i dużego ekranu, Zbigniew Buczkowski.

Zbigniew Buczkowski zagra główną rolę w serialu TV Puls [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×