Twórcy serialu "Młody papież" stworzą biografię Audrey Hepburn! Co już wiadomo?

Włoskie studio Wildside ogłosiło początek prac nad nowym serialem, który opowie o życiu Audrey Hepburn! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

Audrey Hepburn jest laureatką Oscara i jedną z największych gwiazd filmowych wszech czasów! Jej role w takich filmach jak "Śniadanie u Tiffany'ego" czy "Sabrina" na stałe zapisały się w historii kina. Przez lata współpracowała także ze słynnym francuskim projektantem mody - Hubertem de Givenchy. Aktorka była także zaangażowaną działaczką społeczną, m. in. ambasadorką UNICEF.

Karolina Gruszka w serialu o rosyjskiej mafii! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Aktorka stanie się teraz bohaterką biograficznego serialu przygotowywanego przez włoskie studio Wildside, które ma w swoim dorobku takie hity jak "Młody papież" czy "Genialna przyjaciółka". W produkcję zaangażowani są także Luca Dotti, syn Hepburn, oraz Luigi Spinola, włoski dziennikarz i pisarz. Obaj mężczyźni byli wcześniej odpowiedzialni za książkową biografię aktorki - "Audrey at home". Mimo że w tworzenie serialu zaangażowano Włochów, serial będzie anglojęzyczny.

TOP 10 najlepszych włoskich produkcji telewizyjnych!Zobacz więcej

Fani Audrey Hepburn muszą się jednak uzbroić w cierpliwość. Zdjęcia do serialu ruszą dopiero w 2020 roku. Nie wiadomo także, kto wcieli się w główną rolę.

Netflix stworzy serial o latynoamerykańskiej gwieździe muzycznej!Zobacz więcej

Najlepsze seriale Netflix

Komentarze

Skomentuj
  • anonimowa (gość)

    Według mnie idealnie do tej roli pasuje Ariana Grande. Jest bardzo podobna do Audrey Hepburn i występowała w paru serialach więc nie powinna tak źle grać. Proszę nie hejtować to tylko moja opinia.

    07.09.2019 21:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×